28.10.2016
  Piątek

  O czym piszemy na plus.dziennikbaltycki.pl

  Rozwiń

  Przynieś książki do redakcji

  Przynieś książki do redakcji

  Karolina Kulaszewicz

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Za nowy komplet podręczników do pierwszej klasy gimnazjum trzeba zapłacić kilkaset złotych. Do tego doliczyć należy inne niezbędne materiały szkolne. To spory wydatek, zwłaszcza dla rodzin wielodzietnych. By wesprzeć uczniów, jak co roku organizujemy zbiórkę podręczników i materiałów szkolnych.
  Zasada jest prosta - jeśli masz książki, których nie będziesz już używać, przynieś je do naszej gdańskiej redakcji. Czekamy więc na podręczniki w dobrym stanie, ćwiczenia, zeszyty, kredki, flamastry i bloki.

  Dzięki odrobinie dobrych chęci nie tylko można pozbyć się zbędnej makulatury, ale też pomóc innym, jak również przy okazji dla siebie wybrać potrzebne książki szkolne. Już w poniedziałek, 25 sierpnia wszystkie przybory zostaną wystawione na naszym kiermaszu.

  Co roku cieszy się on ogromną popularnością wśród czytelników. Wszystkie materiały szkolne rozdajemy bezpłatnie. Każdy, kto do nas przyjdzie, na pewno znajdzie coś dla siebie. W ubiegłych latach czytelnicy licznie i z entuzjazmem odpowiedzieli na nasz apel. Mamy nadzieję, że w tym roku również tak będzie.

  Przyjmujemy podręczniki w dobrym stanie, wydane po 1999 roku. Czekamy w saloniku "Polski Dziennika Bałtyckiego", na Targu Drzewnym 9/11, od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo