Amazon w Gdańsku poszukuje specjalistów

  Amazon w Gdańsku poszukuje specjalistów

  Jacek Klein

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Amazon w Gdańsku poszukuje specjalistów
  1/2
  przejdź do galerii

  ©T.Bołt

  Amazon otwiera centrum rozwoju technologii w Gdańsku. Będzie na Pomorzu rozwijać zaawansowane technologie informatyczne, m.in. syntezę mowy.
  Amerykański potentat na początku zeszłego roku przejął firmę IVONA Software, wiodącą na świecie w dziedzinie syntezy mowy.
  - Poszukujemy najlepszych specjalistów, zarówno programistów, jak i naukowców, którzy podzielają naszą pasję do innowacji i skupienie na potrzebach klientów. IVONA dostarcza najlepszą technologię syntezy mowy na świecie, jeśli chcesz z nami tworzyć historię i zrewolucjonizować sposób, w jaki użytkownicy komunikują się z urządzeniami - dołącz do nas - powiedział Michał Kaszczuk, lider nowo otwartego centrum rozwoju technologii w Gdańsku.


  Polski zespół Amazon dostarcza światowej klasy technologię, która jest częścią funkcji "Text-to-Speech", "Voice Guide" oraz "Explore by Touch" na urządzeniach Amazon Fire, a także głosem urządzenia Amazon Echo. Do pracy w Gdańsku poszukuje m.in. inżynierów oprogramowania i lingwistów komputerowych, którzy będą zaangażowani w projekty, począwszy od koncepcji, aż do wdrożenia, biorąc udział w całym cyklu życia projektu.

  Wszystkie dostępne w Gdańsku stanowiska pracy można znaleźć na stronie www.amazon.jobs/location/gdansk-poland.

  Firma Amazon rozpoczęła działalność w 1995 roku, jako księgarnia internetowa. Dzisiaj jest jedną z największych firm na świecie. Firma IVONA Software swoje początki miała w Gdyni. Wyraźne i naturalnie brzmiące głosy IVONA, będące częścią interfejsów głosowych, poprawiają komfort użytkowania aplikacji i urządzeń.

  Treści, za które warto zapłacić! REPORTAŻE, WYWIADY, CIEKAWOSTKI

  Zobacz nasze Magazyny: REJSY, HISTORIA, NA WEEKEND

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo