Komentarze po drugiej turze wyborów w Kościerzynie

  Komentarze po drugiej turze wyborów w Kościerzynie

  sura

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Komentarze po drugiej turze wyborów w Kościerzynie
  Nowym burmistrzem Kościerzyny jest już oficjalnie Michał Majewski, który pokonał Marcina Modrzejewskiego.
  Komentarze po drugiej turze wyborów w Kościerzynie
  Michał Majewski zdobył 5485 głosów, czyli 63,01 proc., natomiast Marcin Modrzejewski - 3220 głosów (36,99 proc.).

  - Jestem bardzo zadowolony z takiej decyzji mieszkańców - stwierdza Michał Majewski. - Bardzo wszystkim dziękuję. Czeka nas teraz ciężka praca, ale bardzo się cieszę.


  - Chciałbym serdecznie podziękować Mieszkańcom za wszelkie wsparcie i głosy, których mi udzielono - napisał na portalu społecznościowym FB Marcin Modrzejewski.
  - Dziękuję też pięknie wszystkim, którzy ciężko w tej kampanii pracowali - kandydatom "Inicjatywy", wolontariuszom i sztabowi. Już na pierwszy rzut oka widać, że zwolennicy Z. Czuchy wyraźnie poparli w drugiej turze mojego rywala. To było decydujące. Gratuluję zatem Michałowi Majewskiemu, który otrzymał mocny mandat.

  Nowy burmistrz staje przed życiowym wyzwaniem. Życzę Mu powodzenia, a moich Wyborców uprzejmie proszę - nim padną wysokie oczekiwania jakie Kościerzacy powinni stawiać każdemu kolejnemu włodarzowi - by najpierw dali kredyt zaufania na te pierwsze dni urzędowania. W tej chwili, przyznam szczerze, myślę głównie o odpoczynku po wyborczym maratonie oraz o czasie dla rodziny. Zawodowo będę dalej starał się rozwijać jako kościerski przedsiębiorca.

  Niemniej, zamierzam mocno wspierać "Inicjatywę dla Kościerzyny", która przecież zaczynając kilka miesięcy temu od zera zrobiła ostatecznie świetny wynik. Wierzę, że ten ruch obywatelski ma przyszłość i może wiele znaczyć dla Mieszkańców. Zresztą zgłaszają się już do niego nowi ludzie, którzy chcą wstąpić w jego szeregi. Przypominam, że w brawach "Inicjatywy" Mieszkańcy wybrali do Rady Miasta aż 6 radnych - najwięcej spośród wszystkich ugrupowań.

  Podsumowując, jak ocenić mój wynik? Może to pozostawię Kościerzakom? Chyba musi minąć parę dni, tygodni, żeby móc nabrać do tego dystansu. Lepiej wtedy wnioskować. Niemniej, znalezienie się w drugiej turze, po 3 latach nieobecności w samorządzie, to na pewno przyzwoity rezultat. Teraz dla wybranych samorządowców czas wytężonej pracy. Kłaniam się nisko wszystkim i pozdrawiam serdecznie Mieszkańców. Trzymam kciuki za Kościerzynę - dodaje Marcin Modrzejewski.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama