POMOC DLA OFIAR NAWAŁNICY
    PCK: 11 1160 2202 0000 0003 0286 5549 | CARITAS: 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 Z DOPISKIEM "WICHURA" LUB SMS "WICHURA" NA NR 72052

Czarny piątek na Pomorzu. Skutki nawałnicy nadal odczuwalne

Rozwiń

Nikt nie był w stanie wyobrazić sobie, jakiego spustoszenia przez zaledwie kilkadziesiąt minut będzie w stanie dokonać wiatr. Pięć ofiar śmiertelnych, setki budynków i tysiące hektarów lasu dosłownie zmiecionych z powierzchni ziemi.

Antoni Łukasiewicz z Arki Gdynia: Przegraliśmy na własne...

Antoni Łukasiewicz z Arki Gdynia: Przegraliśmy na własne życzenie

Dziennik Bałtycki

Arka rundę jesienną zakończyła porażką 1:3 z Sandecją Nowy Sącz. Po meczu piłkarze zgodnie podkreślali, że niedosyt jest ogromny.

©Tomasz Bolt/Polskapresse

- Dzisiaj przegraliśmy na własne życzenie. Pierwsza połowa była pod naszą kontrolą. Stwarzaliśmy sporo sytuacji, ale brakowało zimnej krwi pod bramką przeciwnika. Sandecja wyprowadziła kontrę, która zakończyła się bramką i zburzyła nasze plany. Trener nas na to uczulał, ale nie ustrzegliśmy się błędu - powiedział dla oficjalnej strony klubowej Antoni Łukasiewicz.

Przed tym spotkaniem Arka wygrała cztery mecze z rzędu i dzięki temu rozpoczęła marsz w górę ligowej tabeli. Niestety, Sandecja zweryfikowała plany naszych piłkarzy.

Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia [SKRÓT MECZU, BRAMKI, WIDEO]

- Chcieliśmy podtrzymać dobrą passę z ostatnich meczów, ale niestety wracamy ze spuszczonymi głowami – dodał Łukasiewicz.

Teraz przed Arką zimowa pauza. Gdyńscy piłkarze na pewno spędzą ją jednak aktywnie. W planach mają rozegranie m.in. wielu meczów sparingowych.