Drutex-Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 2:1 [SKRÓT MECZU]

RR
Drutex-Bytovia podziękowała kibicom za doping ogrywając Wigry Suwałki
Drutex-Bytovia podziękowała kibicom za doping ogrywając Wigry Suwałki Z. Placzkiewicz
W ostatnim meczu w tym roku piłkarze Pawła Janasa musieli wręcz wydrzeć rywalom trzy punkty. Wygraną 2:1 okupili masą żółtych kartek, ale także kontuzjami. Urazów w sobotnim spotkaniu nabawili się Mateusz Oszmaniec i strzelec dwóch bramek Janusz Surdykowski.

Janusz Surdykowski strzelił w sobotę swoją 10. i 11. bramkę na boiskach I ligi w tym sezonie. Jego dwa trafienia pomogły w zwycięstwie 2:1 nad walecznym zespołem Wigier Suwałki. Sam bohater spotkania nie doczekał jego końca, ponieważ w 68 minucie został zmieniony z powodu kontuzji.

Dużo gorzej wygląda sytuacja Mateusza Oszmańca. Bramkarz Druteksu Bytovii zderzył się z Arturem Boguszem i według pierwszej diagnozy doznał pęknięcia kości piszczelowej. Między słupkami już w 18. minucie zmienił go Tomasz Laskowski.

O zaciętości tego spotkania niech świadczy fakt, że bytowianie zostali ukarani czterema żółtymi kartkami, a goście dwoma.