POMOC DLA OFIAR NAWAŁNICY
  PCK: 11 1160 2202 0000 0003 0286 5549 | CARITAS: 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 Z DOPISKIEM "WICHURA" LUB SMS "WICHURA" NA NR 72052

  Czarny piątek na Pomorzu. Skutki nawałnicy nadal odczuwalne

  Rozwiń

  Czarny piątek na Pomorzu. Skutki nawałnicy nadal odczuwalne

  Nikt nie był w stanie wyobrazić sobie, jakiego spustoszenia przez zaledwie kilkadziesiąt minut będzie w stanie dokonać wiatr. Pięć ofiar śmiertelnych, setki budynków i tysiące hektarów lasu dosłownie zmiecionych z powierzchni ziemi.

  Sylwester 2014/2015 z Polsatem w Gdyni. Noc atrakcji na...

  Sylwester 2014/2015 z Polsatem w Gdyni. Noc atrakcji na największej scenie w Polsce!

  aniz

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  20 kamer, ściana monitorów wielkości solidnej kamienicy, scena licząca 2,5 tysiąca metrów i widownia o powierzchni kilku kilometrów kwadratowych. Polsat tegoroczny koncert sylwestrowy zorganizuje w Gdyni pod hasłem „Sylwestrowy Rejs Przebojów".
  Jedną z gwiazd tegorocznego Sylwestra z Polsatem w Gdyni będzie Krzysztof Krawczyk

  Jedną z gwiazd tegorocznego Sylwestra z Polsatem w Gdyni będzie Krzysztof Krawczyk ©Tomasz Bołt

  Podczas imprezy wystąpią m.in. Ewa Farna, Kamil Bednarek, KombII czy Krzysztof Krawczyk oraz uczestnicy show „Twoja twarz brzmi znajomo". Sylwestrowy Rejs Przebojów dookoła świata 31 grudnia od godz. 20.00 w centrum Gdyni i w Telewizji Polsat.

  Największa w Polsce scena na gdyńskim Skwerze Kościuszki zamieni się w tym roku w statek, którym wyruszymy w niezapomniany rejs przebojów dookoła świata. Płynąć będziemy od bieguna południowego do północnego, po drodze zawijając do pulsujących najgorętszymi rytmami portów świata. I to nie tylko morskich. Z Ewą Farną popłyniemy Wełtawą do Pragi, by przekonać się, że za naszą południową granicą też potrafią się bawić.
  Raz będziemy pływać parostatkiem z Krzysztofem Krawczykiem, innym razem jachtem z Justinem Bieberem (Artur Chamski), a czasem będziemy się przesiadać na transatlantyk, by z gwiazdą światowej muzyki tanecznej - Looną - zawinąć do portów na drugiej półkuli, w Meksyku czy Brazylii. Gorąco będzie nawet w miastach północy, takich jak Sankt Petersburg, gdzie przeniesie widzów Jacek Stachursky śpiewając „Biełyje Rozy". Ze zwycięzcą ostatniej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" ognistym Sycylijczykiem Stefano Terrazzino zwiedzimy Palermo, z KOMBII francuski „Awinion", z Big Cycem i „Makumbą" spotkamy golasa na plaży w Mombasa, a z chórem Sound'n'Grace sięgniemy po „Kałasznikowy" i trafimy na Bałkany.
  1 »

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama