Sportowy Plebiscyt "Dziennika Bałtyckiego". Rozgorzała bitwa...

  Sportowy Plebiscyt "Dziennika Bałtyckiego". Rozgorzała bitwa na głosy

  Adam Mauks

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Walka o pierwsze miejsce w naszym plebiscycie rozgorzała na dobre, a sytuacja zmienia się niemal z godziny na godzinę. W piątkowym wydaniu pisaliśmy, że w Gdańsku na czele są rugbistki biało-zielonych, ale wczoraj około godziny 17 w klasyfikacji na Najpopularniejszą Drużynę Pomorza 2014 roku prowadziła I-ligowa kobieca drużyna piłki ręcznej AZS AWFiS Łączpol.
  Nagrody wyręczmy podczas gali w TVP Gdańsk.

  Nagrody wyręczmy podczas gali w TVP Gdańsk. ©Tomasz Bołt

  Atak na pozycję lidera w kategorii Sportowiec przypuściła Karolina Siódmiak i jej kibice. Trener unihokeistek Energi Olimpii Osowa Paweł Ludwichowski lideruje wśród gdańskich trenerów. W Gdyni wczoraj trwała zaciekła rywalizacja na głosy między kartingowcem Maciejem Szyszko a rugbistą Arki Danielem Bartkowiakiem.

  Wśród trenerów identyczną liczbę głosów mieli przedstawiciel sztuk walki Krzysztof Brzozowski i trener piłkarski Karol Złonkiewicz. Wśród drużyn futboliści amerykańscy Seahawks wyprzedzali rugbistów Arki. W Sopocie wczoraj najwyższe notowania miał sprinter SKLA Patryk Dobek.

  Wśród szkoleniowców trwa ciekawa rywalizacja Michała Modelskiego, trenera lekkoatletyki, z Karolem Czyżem, trenerem rugbistów Ogniwa, którzy z kolei prowadzili w klasyfikacji drużynowej.
  Już dziś, kiedy czytacie Państwo te słowa, sytuacja może wyglądać inaczej. To wszystko efekt licznych głosów, które dajecie Państwo swoim faworytom, wspierając ich wysiłek i sukcesy, które często umykają opinii publicznej choćby ze względu na mniejszą popularność dyscypliny sportu.

  Pierwszy, powiatowy etap naszego plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca, Drużynę i Trenera Pomorza w 2014 roku wkracza w decydującą fazę. Liczba głosów zdobytych w tej fazie zabawy będzie liczyć się w drugiej, regionalnej części plebiscytu, która zacznie się za tydzień. Głosowanie trwa do 28 listopada do północy, a szczegóły dotyczące naszej zabawy publikujemy w serwisie naszemiasto.pl.

  To tam możecie Państwo zobaczyć, jak zacięta rywalizacja toczy się w innych sportowych ośrodkach Pomorza, jakie dyscypliny sportu i zawodnicy cieszą się popularnością poza Trójmiastem. Nasz plebiscyt, który prowadzimy przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, podsumujemy 9 stycznia 2015 roku podczas transmisji w TVP Gdańsk.

  Treści, za które warto zapłacić! REPORTAŻE, WYWIADY, CIEKAWOSTKI

  Zobacz nasze Magazyny: REJSY, HISTORIA, NA WEEKEND

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo