Kaszubia kończy rozgrywki wygraną

W ostatnim meczu rundy jesiennej Kaszubia Kościerzyna na wyjeździe ograła Drawę Drawsko Pomorskie 2:0.

Od pierwszych minut meczu obydwa zespołu zaprezentowały bardzo twardą walkę, która mogła podobać się kibicom. Jednak w pierwszych 45 minutach nie doczekali się bramki.

W drugiej odsłonie było jeszcze ciekawiej, chociaż pierwsza bramka padła dopiero w 70 minucie. Jej autorem był Błażej Troka. Kilka minut później po podaniu tego zawodnika doskonałej okazji do podwyższenia prowadzenia nie zmarnował Mateusz Łuczak.

Trzeba jednak podkreślić, że do lidera rozgrywek III ligi kościerski zespół traci zaledwie trzy punkty. Kaszubia wznowi treningi w styczniu przyszłego roku. Kaszubia Kościerzyna kończy rundę jesienną na 7 pozycji