Wyniki wyborów 2014. Państwu już dziękujemy [KOMENTARZ]

  Wyniki wyborów 2014. Państwu już dziękujemy [KOMENTARZ]

  Bogdana Wachowska, z-ca redaktora naczelnego

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Bogdana Wachowska

  Bogdana Wachowska

  Choć PKW, niestety, wciąż jeszcze liczy głosy, jasne już jest, że po niedzielnych wyborach krajobraz na Pomorzu nie jest już taki sam.
  Bogdana Wachowska

  Bogdana Wachowska

  Wyborcy "odświeżyli" nie tylko kilku rządzących, ale też zafundowali wielu radom prawdziwy pogrom, eliminując z nich naprawdę pokaźną grupę radnych, o których mówiło się, że są nimi od zawsze. Oczywiście, spora w tym zasługa okręgów jednomandatowych, ale chyba nie tylko. Wierzę, że Pomorzanie po prostu głosują coraz bardziej świadomie, stawiając na ludzi zaangażowanych, wsłuchujących się w potrzeby mieszkańców i realizujących ich postulaty.

  Skreślają tych, którzy wyciągają do nich rękę tylko przed wyborami i zasypują skrzynki pocztowe obietnicami, a w trakcie kadencji milczą. A szkoda, bo przydałby się od czasu do czasu list z pytaniem, czy może w okolicy potrzebne jest przedszkole, czy autobus zbyt rzadko nie kursuje, a może miejsc parkingowych brakuje?
  Ja chętnie odpowiem, ale, niestety, jak długo głosuję, żaden radny nie dał mi ku temu szansy.

  ZOBACZ NASZ SERWIS SPECJALNY

  WYBORY SAMORZĄDOWE 2014 NA POMORZU

  WYNIKI GŁOSOWANIA W WOJ. POMORSKIM


  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ocena

   czytelnik (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   Te Pani komentarze czasem da sie czytac, przewaznie sa neutralne politycznie i po prostu oceniaja rzeczywistosc z punktu widzenia mieszkanca - tak jak powinno to wygladac w regionalnym dzienniku- w...rozwiń całość

   Te Pani komentarze czasem da sie czytac, przewaznie sa neutralne politycznie i po prostu oceniaja rzeczywistosc z punktu widzenia mieszkanca - tak jak powinno to wygladac w regionalnym dzienniku- w przeciwienstwie do skrajnie tendencyjnego, obsesyjnego wrecz belkotu pani Szczepuly. Nie moge sie nadziwic, ze zasluzona gazeta umiezcza cos takiego na drugiej stronie piatkowego wydania.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama