POMOC DLA OFIAR NAWAŁNICY
  PCK: 11 1160 2202 0000 0003 0286 5549 | CARITAS: 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 Z DOPISKIEM "WICHURA" LUB SMS "WICHURA" NA NR 72052

  Czarny piątek na Pomorzu. Skutki nawałnicy nadal odczuwalne

  Rozwiń

  Czarny piątek na Pomorzu. Skutki nawałnicy nadal odczuwalne

  Nikt nie był w stanie wyobrazić sobie, jakiego spustoszenia przez zaledwie kilkadziesiąt minut będzie w stanie dokonać wiatr. Pięć ofiar śmiertelnych, setki budynków i tysiące hektarów lasu dosłownie zmiecionych z powierzchni ziemi.

  ORANGE. Niższe opłaty w wybranych gminach. Sprawdź, czy...

  ORANGE. Niższe opłaty w wybranych gminach. Sprawdź, czy zapłacisz mniej

  red.

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Gdynia ,Sopot, Kwidzyn, Malbork, Ustka, Słupsk, Tczew - to gminy z województwa pomorskiego, w których mieszkańcy mają już szerszy wybór ofert na internet domowy.
  ORANGE. Niższe opłaty w wybranych gminach. Sprawdź, czy zapłacisz mniej
  Stało się tak dzięki październikowej decyzji Urzędu Komunikacji Elektronicznej, który zajmuje się regulacją rynku telekomunikacyjnego. W 76 gminach w całej Polsce, na terenie których konkuruje ze sobą wielu dostawców usług internetowych, rynek szerokopasmowego internetu został uwolniony od ograniczeń regulacyjnych. Dzięki temu klienci mogą skorzystać z nowej oferty Orange, tzw. Geopromocji.

  Oznacza to przede wszystkim niższe miesięczne rachunki za internet i pakiety usług (Neostrada, telewizja i telefon) zawierające dostęp do internetu. Obecnie proponowana cena za Neostradę w tych gminach wynosi 39,90 zł dla wszystkich opcji prędkości (do 10, 20 i 80 Mb/s), przy umowie na 24 miesiące.
  Opłaty te są niższe o nawet jedną trzecią od oferty standardowej. Jest także dobra wiadomość dla tych, którzy chcą kupić wszystkie usługi w jednym pakiecie: FunPack, czyli Neostrada z telewizją i telefonem, jest tańszy o 25 proc. Zapłacimy za niego 59,90 zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące. Nie ma znaczenia, z jakiej opcji prędkości internetu będziemy korzystali. Warto pamiętać, że jeżeli nie mamy telefonu stacjonarnego, to ceny te zwiększą się o opłatę za utrzymanie łącza (29,24 zł miesięcznie).

  Oferta jest dostępna w salonach Orange, sklepie internetowym oraz pod nr. infolinii 801 505 505. Aby sprawdzić możliwość skorzystania z nowej promocji, wystarczy podać kod pocztowy miejsca zamieszkania.

  Każdy klient Orange, który ma już wykupioną mobilną usługę abonamentową i dokupi usługę stacjonarną, może dodatkowo otrzymać zniżkę na abonament. Na przykład dokupując FunPacka do jednej usługi mobilnej, comiesięczne rachunki będą niższe o 25 zł.

  Oprócz Geopromocji klienci mogą skorzystać także z ofert internetowych Orange dostępnych na terenie całego kraju. Wszyscy, którzy chcą mieć wygodny dostęp do internetu zarówno w domu, jak i poza nim, mogą skorzystać z Internetu Tu i Tam. To pakiet Neostrady z internetem mobilnym. Do niego operator dodaje także tablet oraz mobilny router, obydwa za symboliczną złotówkę. Inna dostępna oferta to Neostrada z gadżetami - przy zakupie internetu można otrzymać za złotówkę jedno z 6 urządzeń: tablet, dysk zewnętrzny, słuchawki, nawigację, power bank lub inteligentną opaskę watchband.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama