POMOC DLA OFIAR NAWAŁNICY
  PCK: 11 1160 2202 0000 0003 0286 5549 | CARITAS: 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 Z DOPISKIEM "WICHURA" LUB SMS "WICHURA" NA NR 72052

  Czarny piątek na Pomorzu. Skutki nawałnicy nadal odczuwalne

  Rozwiń

  Czarny piątek na Pomorzu. Skutki nawałnicy nadal odczuwalne

  Nikt nie był w stanie wyobrazić sobie, jakiego spustoszenia przez zaledwie kilkadziesiąt minut będzie w stanie dokonać wiatr. Pięć ofiar śmiertelnych, setki budynków i tysiące hektarów lasu dosłownie zmiecionych z powierzchni ziemi.

  Bytów: Na ulicę miasta wyjadą autobusy miejskie? To metoda...

  Bytów: Na ulicę miasta wyjadą autobusy miejskie? To metoda na korki?

  (BOY)

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Niewykluczone, że już niebawem na ulice Bytowa wyjadą autobusy komunikacji miejskiej. Chociaż to na razie tylko pomysł, aby odkorkować zatłoczone ulice miasta.
  Kolegium Przewodniczących NSZZ Solidarność z Bytowa domaga się od władz gminnych i powiatowych zajęcia konkretnego stanowiska w tej sprawie. Proponują też, aby zorganizować publiczną debatę dotyczącą powstania miejskiego transportu.

  Mieliby w niej uczestniczyć nie tylko przedstawiciele lokalnej władzy, ale również mieszkańcy miasta i przedsiębiorcy. Zdaniem związkowców wprowadzenie komunikacji miejskiej zapewniłoby lepszą przejezdność w godzinach szczytu ulicami Sikorskiego i Lęborską. Władze są zainteresowane takimi rozwiązaniami. Publiczna debata miałaby być zorganizowana po wyborach.

  ZOBACZ NASZ SERWIS SPECJALNY

  WYBORY SAMORZĄDOWE 2014 NA POMORZU

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama