POMOC DLA OFIAR NAWAŁNICY
  PCK: 11 1160 2202 0000 0003 0286 5549 | CARITAS: 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 Z DOPISKIEM "WICHURA" LUB SMS "WICHURA" NA NR 72052

  Czarny piątek na Pomorzu. Skutki nawałnicy nadal odczuwalne

  Rozwiń

  Czarny piątek na Pomorzu. Skutki nawałnicy nadal odczuwalne

  Nikt nie był w stanie wyobrazić sobie, jakiego spustoszenia przez zaledwie kilkadziesiąt minut będzie w stanie dokonać wiatr. Pięć ofiar śmiertelnych, setki budynków i tysiące hektarów lasu dosłownie zmiecionych z powierzchni ziemi.

  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w STARTERZE

  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w STARTERZE

  red.

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w STARTERZE
  1/3
  przejdź do galerii

  ©materiały prasowe

  Od 17 do 23 listopada w gdańskim STARTERZE potrwa Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. W programie wydarzenia znalazły się warsztaty i spotkania z inwestorami.
  Tegoroczne eventy odbywać się będą pod hasłem „Biznes ma wiele twarzy”. Jak tłumaczą organizatorzy przedsiębiorczość może być rozumiana przez każdego inaczej i tą różnorodność właśnie postara się zaprezentować w programie wydarzenia Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER.

  Pierwszego dnia w STARTERZE wystąpi Jerzy Zientkowski. Jego prezentacja dotyczyć będzie sposobów mówienia o biznesie aby przekonać do niego partnerów, inwestorów czy klientów.

  18 i 19 listopada zaplanowano warsztaty Start Coding, na których tworzona będzie prosta aplikacja. Aby wziąć udział w warsztatach ani doświadczenie ani umiejętność programowania nie są niezbędne. Wystarczy chęć rozpoczęcia przygody z kodowaniem.

  W Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER zaprasza na dwa niezwykłe, pełne emocji, wiedzy i inspiracji wydarzenia, które przyciągną uwagę startupowego świata. W ramach Rocket Spotlight będziemy mogli poznać i usłyszeć najlepszych z najlepszych, czyli finalistów największego na Pomorzu programu akceleracyjnego Starter Rocket. Na osoby, które dopiero myślą o rozwijaniu swojego biznesu, czeka z kolei Startup Sprint Unlimited. To 4 dni wypełnione warsztatami i spotkaniami z mentorami, pod okiem których uczestnicy rozwijają swoje pomysły biznesowe.

  - Od czwartku do niedzieli (20-23 listopada) odbędzie się najbardziej kompleksowe, wydarzenie – Startup Sprint Unlimited - informuje Alicja Woźniak, przedstawicielka organizatorów. - Ten wyjątkowy event zostanie poświęcony tym, którzy chcieliby rozpocząć swój własny biznes lub rozwinąć obecnie działający. Pomogą w tym warsztaty i najlepsi mentorzy polskiej sceny startupowej reprezentujący m. in. takie firmy jak: Omni 3D, Przeswietl.pl czy iTaxi. W wydarzeniu wezmą udział także inwestorzy poszukujący osób z ciekawymi projektami i pomysłami na startup.


  Udział w wydarzeniach z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie: http://stp.inkubatorstarter.pl/.

  W piątkowe popołudnie, 21 listopada br., zaplanowany został Rocket Spotlight – wyjątkowa impreza, podczas której odbędzie się finał 4-miesięcznych zmagań projektów biorących udział w akceleracji Starter Rocket. Swoją obecność na tym wydarzeniu potwierdził już m. in. Suchit Dash – gość specjalny z Doliny Krzemowej, który poprowadzi prelekcję pt. „Hustle towards Success – 7 things I’ve learned being an Entrepreneur” - oraz Łukasz Haluch z Brainly.com.

  ZOBACZ NASZ SERWIS SPECJALNY

  WYBORY SAMORZĄDOWE 2014 NA POMORZU

  Kandydaci, komitety wyborcze, zasady głosowania, okręgi wyborcze

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama