"Rolnik szuka żony". Uczestnicy programu wybrali dwie...

  "Rolnik szuka żony". Uczestnicy programu wybrali dwie mieszkanki z Pomorza [ZDJĘCIA]

  red.

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  "Rolnik szuka żony". Uczestnicy programu wybrali dwie mieszkanki z Pomorza [ZDJĘCIA]
  1/10

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Rolnik Szuka Żony/ Facebook

  Program "Rolnik szuka żony" okazał się hitem stacji TVP1. W ostatnim odcinku dowiedzieliśmy się, które kandydatki zostały ostateczne wybrane przez uczestników. Wśród nich są dwie mieszkanki Pomorza - Natalia ze Słupska i Katarzyna z Gdańska.
  W tym roku stacja TVP 1 zdecydowała się wyemitować program "Rolnik szuka żony". Pomysł okazał się trafiony, bowiem kolejne odcinki programu oglądają miliony widzów. Do udziału zaproszono pięciu mężczyzn, którzy mieszkają na wsi i mają problem ze związkami. W maju wyemitowano pilotażowy odcinek, zachęcający panie do zgłoszenia swojej kandydatury. Do końca czerwca napłynęły tysiące zgłoszeń. Każdy z uczestników wybrał kilka kandydatek, które zostały zaproszone do rodzinnych domów bohaterów programu. W kolejnych odcinkach widzowie mogli przypatrywać się, z którą z kobiet dany uczestnik czuje się najlepiej.

  W odcinku "Rolnik szuka żony", który został wyemitowany 2 listopada, panowie ostatecznie wskazali te kandydatki, z którymi chcieliby się związać. Wśród nich znalazły się dwie mieszkanki Pomorza.

  Natalia ze Słupska została wybrana przez 27-letniego Pawła, który jest jednym z najmłodszych sołtysów w Polsce. Natalia od razu przypadła rolnikowi do gustu, ale miała dwie konkurentki. W następnym odcinku to Paweł ma odwiedzić rodzinny dom 20-letniej słupszczanki. Natalia z wykształcenia jest technikiem architektury krajobrazu oraz świeżo upieczonym technikiem ogrodnictwa ogólnego.

  Drugą uczestniczką z Pomorza, która została wybrana jest Kasia z Gdańska. 35-latka z wykształcenia jest technikiem handlowcem, ukończyła studia geograficzne. Katarzyna pracuje w Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku. Została wybrana przez Zbigniewa.

  ZOBACZ NASZ SERWIS SPECJALNY

  WYBORY SAMORZĄDOWE 2014 NA POMORZU

  Kandydaci, komitety wyborcze, zasady głosowania, okręgi wyborcze

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Sitwa ma wiele korzeni

   Krol KiK (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 2

   Technik handlowiec, po studiach geograficznych i pracujaca w Narodowym Muzeum Morskim? To jak socjolog Jozef Bak i jego "dysertacja "Dysfunkcje w przekazywaniu rol plciowych", praca u Plichtow w...rozwiń całość

   Technik handlowiec, po studiach geograficznych i pracujaca w Narodowym Muzeum Morskim? To jak socjolog Jozef Bak i jego "dysertacja "Dysfunkcje w przekazywaniu rol plciowych", praca u Plichtow w Amber Gold i posadka w spolce Skarbu Panstwa- PLL LOT. Resortowe dzieci czego innego sie ucza, co innego robia i kokietuja w TV chocby w programach o rajfurzeniu.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   "Dwie mieszkanki Z Pomorza" ?

   Polihistor (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   No, no .... :-)

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama