Hipodrom w Sopocie zaprasza na listopadowe zawody

  Hipodrom w Sopocie zaprasza na listopadowe zawody

  Brunon Kowalke

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Hipodrom w Sopocie zaprasza na listopadowe zawody

  ©Karolina Misztal

  Najnowocześniejsza hala jeździecka w Polsce znajdująca się na sopockim hipodromie będzie areną ogólnopolskich zawodów w skokach przez przeszkody. Impreza odbędzie się w dniach 14-16 listopada. Organizatorzy zapowiadają wspaniałe widowisko w którym weźmie udział ponad 100 zawodników i koni.
  Hipodrom w Sopocie zaprasza na listopadowe zawody

  ©Karolina Misztal

  Obok tych zawodów w Sopocie odbędą się także zawody regionalne. W listopadowy piątek, sobotę i niedzielę konkursy rozpoczynać będą się już o godz. 9 i trwać będą do 18.

  Zawody ogólnopolskie odbywają się na poziomie małej rundy (120 cm wysokości przeszkody), średniej rundy (130 cm) i dużej rundy (140 cm). Na niedzielę zaplanowano finały tych konkursów. Pula finansowych nagród wynosi 40 tysięcy złotych.
  Podczas zawodów na parkurze sopockiej hali będzie okazja zobaczyć czołowych polskich zawodników w skokach przez przeszkody, takich jak choćby Jacek Zagor, Grzegorz Psiuk czy Weronika Wilska.

  Argumentem, by przyjść na zawody jest także bezpłatny wstęp. Dla publiczności przygotowano również dodatkowe bezpłatne atrakcje - emocjonujące wyścigi psów i sportowe emocje z klubem Calypso. Najmłodsi sympatycy jeździectwa będą mogli przejechać się na koniu (ta atrakcja jest płatna). Zawody będą odbywać się w hali pomarańczowej sopockiego hipodromu. Wejście na teren obiektu zlokalizowane jest od strony ulicy Łokietka.

  Szukasz więcej sportowych emocji?

  POLUB NAS NA FACEBOOKU!

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama