Nauczyciele lepszymi piłkarzami od uczniów

Do niecodziennego meczu piłkarskiego doszło w Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Kościerzynie. W szkolnej sali gimnastycznej stanęły na przeciw siebie reprezentacje nauczycieli oraz uczniów Gimnazjum nr 1.

Jeszcze przed rozpoczęciem rywalizacji reprezentanci obydwu ekip podkreślali, że są pewne swego zwycięstwa. Pierwsze minuty meczu to zacięta gra z jednej jak i z drugiej strony. Jak się okazało, pierwszą bramkę zdobyli nauczyciele.

Zaskoczeni uczniowie ruszyli z impetem do odrabiania strat i na efekty nie trzeba było długo czekać. Po dwóch minutach był remis. Mecz toczył się w bardzo szybkim tempie. W miarę upływu czasu przewagę bramkową zaczęła zdobywać reprezentacja nauczycieli. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:2, a cały mecz 9:4 dla reprezentacji nauczycieli.

Drużyny już umówiły się na mecz rewanżowy, który odbędzie się na ''Orliku'' przy ZSP nr 1.