NASZ PATRONAT
  Relacje z festiwalu filmowego w Gdyni

  Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 18 - 23 września

  Rozwiń
  Kwidzyn. Ukradł paliwo, wrócił na miejsce przestępstwa i...

  Kwidzyn. Ukradł paliwo, wrócił na miejsce przestępstwa i wpadł

  red.

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Wczoraj zarzut kradzieży usłyszał 18-latek, który pod osłoną nocy, ściągnął 80 litrów oleju napędowego z samochodu ciężarowego zaparkowanego na jednej z posesji w m. Mareza. Złodziej, jeszcze tej samej nocy, w towarzystwie dwóch kompanów, powrócił w miejsce postoju tira i zamierzał ponownie napełnić kanistry.
  Wczoraj kwidzyńscy kryminalni zatrzymali 18-latka. Jak ustalili policjanci młody mężczyzna pod osłoną nocy ściągnął 80 litrów oleju napędowego z samochodu ciężarowego zaparkowanego na jednej z posesji w m. Mareza.

  Złodziej po udanej kradzieży, jeszcze tej samej nocy, w towarzystwie dwóch kompanów, zaopatrzony w gumowe węże i trzy plastikowe baniaki, powrócił w miejsce postoju tira z zamiarem ponownego napełnienia kanistrów.

  Mężczyźni zostali spłoszeni przez użytkownika ciężarówki, który zdążył zapamiętać samochód jakim się poruszali. Sprawcy uciekając pozostawili baniaki i węże, które mieli ze sobą. Policjanci zabezpieczyli przedmioty oraz szybko wpadli na trop jednego ze złodziei.

  18-latek usłyszał zarzut kradzieży. Funkcjonariusze ustalili personalia jego towarzyszów, zatrzymanie ich to kwestia czasu.

  Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama