Wybory samorządowe 2014. Część mandatów w gminach z Pomorza...

    Wybory samorządowe 2014. Część mandatów w gminach z Pomorza jest już obsadzona [LISTA]

    Joanna Kielas

    Dziennik Bałtycki

    Dziennik Bałtycki

    Wybory samorządowe 2014. Część mandatów w gminach z Pomorza jest już obsadzona [LISTA]

    ©archiwum PP

    Ponad 100 kandydatów na radnych gminnych może świętować - nie ma konkurentów. W 18 gminach jest jeden chętny na fotel wójta.
    Wybory samorządowe 2014. Część mandatów w gminach z Pomorza jest już obsadzona [LISTA]

    ©archiwum PP

    W tych radach część mandatów jest już obsadzona:

    * RG Studzienice (12) - Monika Gierszewska, Magdalena Lubańska, Karol Gostomczyk, Artur Pawelski, Artur Kobiella, Jolanta Pałubicka, Henryk Cybulski, Maria Peplińska, Jarosław Łoza, Grzegorz Dąbrowski, Maria Suchta, Maciej Szok

    * RG Kołczygłowy (1) - Dorota Ewa Jutrzenka-Trzebiatowska

    * RG Czarna Dąbrówka (2) - Beata Barbara Woźniak, Miron Jacek Obłocki

    * RG Lipnica (1), Ireneusz Jan Kuik StudzinskiA RG Jastarnia (1) - Kazimierz Klejna

    * RG Linia (11) - Mieczysław Potrykus, Jadwiga Sommer, Hanna Wetta, Irena Lewińska, Teresa Hinca, Kazimierz Bigus, Czesław Szaradowski, Grażyna Ellwart, Władysław Mielewczyk, Jan Leyk, Andrzej Labuda

    * RG Gniewino (8) - Bogdan Szymikowski, Elżbieta Fiedorowicz, Hanna Thiel, Teresa Kaczmarek, Dietrich Krzebietke, Stefan Bojke, Tadeusz Nawrocki, Marek Ruc

    * RG Wejherowo (3) - Grażyna Baran, Alojzy Formella, Stanisław Bieszk

    * RG Przodkowo (4) - Dariusz Toporek, Jerzy Czerwiński, Jerzy Kuchta, Maria Stasiak

    * RG Stężyca (6) - Sabina Las, Kazimierz Gruchała, Grzegorz Zwara, Jarosław Turzyński, Jan Zaborowski, Łukasz Wysocki

    * RG Lipusz (9) - Marcin Wantoch Rekowski, Piotr Szulfer, Grzegorz Lipiński, Bogumiła Mokwińska, Robert Ebertowski, Andrzej Narloch, Ryszard Ostrowski, Robert Klasa, Stanisław Lipiński

    * RGKarsin (2) - Stanisław Czapiewski, Bogdan Piankowski

    * Rada Gminy Stara Kiszewa (1) - Jan Błaszczyk

    * RG Dziemiany (1) - Feliks Daniels

    * RG Nowa Karczma (2) - Mirosław Puzdrowski , Krystyna Mach

    * RG Koczała (2) - Wanda Psujek, Jadwiga Połowyszczak

    * RG Człuchów (5) - Katarzyna Zamożna, Andrzej Pyszczek, Arkadiusz Pepliński, Elżbieta Pintos, Jan Mielnik

    * RG Przechlewo (1) - Mirosław Zblewski

    * RG Wicko (3) - Adam Czuba, Dorota Tomkowicz , Wiesław Mazanowski

    * RG Cewice (2) - Herbert Rosin, Aleksander Nagórski

    * RG Słupsk (6) - Halina Najdowska, Zbigniew Pejs, Dariusz Perlański, Antoni Sobczyk, Marek Jankowski, Anna Masternak

    * RG Pruszcz Gdański (5) - Marek Kowalski, Małgorzata Osowska, Weronika Chmielowiec, Danuta Czerwińska, Maciej Wysocki

    * RG Cedry Wielkie (3) - Maria Pomirska, Anna Moritz, Bożena Daszewska

    * RG Morzeszczyn (6) - Jerzy Reszka, Karol Janiczak, Urszula Komosińska, Henryk Grochowski, Maria Raduńska, Helena Szczygielska

    * RG Bobowo (10) - Marek Suwalski, Mirosław Dziedziński, Zbigniew Labuda, Marzena Rajska, Zbigniew Wieczonkowski, Bożena Kozyra, Marian Behrendt, Irena Kieruzel, Marcin Borowski, Leszek Jankowski

    * RG Skórcz (4) - Barbara Borgmann, Andrzej Klin, Grzegorz Klofczyński, Roman Płaczek

    * RM w Czarnej Wodzie (2) - Damian Tomaszewski, Witold Bohla

    * RG Ostaszewo (2) - Jolanta Moryto, Janusz Pałubicki

    * RG Sztutowo (2) - Jolanta Kowalczyk, Barbara Madej-Kowalik

    * RMiG Dzierzgoń (1) - Krzysztof Haber

    * RG Stary Dzierzgoń (1) - Marian Maślank

    ZOBACZ NASZ SERWIS SPECJALNY

    WYBORY SAMORZĄDOWE 2014 NA POMORZU

    Kandydaci, komitety wyborcze, zasady głosowania, okręgi wyborcze


    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Najczęściej czytane

      Polecamy

      Wideo

      Gry On Line - Zagraj Reklama