W tych radach część mandatów jest już obsadzona:
* RG Studzienice (12) - Monika Gierszewska, Magdalena Lubańska, Karol Gostomczyk, Artur Pawelski, Artur Kobiella, Jolanta Pałubicka, Henryk Cybulski, Maria Peplińska, Jarosław Łoza, Grzegorz Dąbrowski, Maria Suchta, Maciej Szok
* RG Kołczygłowy (1) - Dorota Ewa Jutrzenka-Trzebiatowska
* RG Czarna Dąbrówka (2) - Beata Barbara Woźniak, Miron Jacek Obłocki
* RG Lipnica (1), Ireneusz Jan Kuik StudzinskiA RG Jastarnia (1) - Kazimierz Klejna
* RG Linia (11) - Mieczysław Potrykus, Jadwiga Sommer, Hanna Wetta, Irena Lewińska, Teresa Hinca, Kazimierz Bigus, Czesław Szaradowski, Grażyna Ellwart, Władysław Mielewczyk, Jan Leyk, Andrzej Labuda
* RG Gniewino (8) - Bogdan Szymikowski, Elżbieta Fiedorowicz, Hanna Thiel, Teresa Kaczmarek, Dietrich Krzebietke, Stefan Bojke, Tadeusz Nawrocki, Marek Ruc
* RG Wejherowo (3) - Grażyna Baran, Alojzy Formella, Stanisław Bieszk
* RG Przodkowo (4) - Dariusz Toporek, Jerzy Czerwiński, Jerzy Kuchta, Maria Stasiak
* RG Stężyca (6) - Sabina Las, Kazimierz Gruchała, Grzegorz Zwara, Jarosław Turzyński, Jan Zaborowski, Łukasz Wysocki
* RG Lipusz (9) - Marcin Wantoch Rekowski, Piotr Szulfer, Grzegorz Lipiński, Bogumiła Mokwińska, Robert Ebertowski, Andrzej Narloch, Ryszard Ostrowski, Robert Klasa, Stanisław Lipiński
* RGKarsin (2) - Stanisław Czapiewski, Bogdan Piankowski
* Rada Gminy Stara Kiszewa (1) - Jan Błaszczyk
* RG Dziemiany (1) - Feliks Daniels
* RG Nowa Karczma (2) - Mirosław Puzdrowski , Krystyna Mach
* RG Koczała (2) - Wanda Psujek, Jadwiga Połowyszczak
* RG Człuchów (5) - Katarzyna Zamożna, Andrzej Pyszczek, Arkadiusz Pepliński, Elżbieta Pintos, Jan Mielnik
* RG Przechlewo (1) - Mirosław Zblewski
* RG Wicko (3) - Adam Czuba, Dorota Tomkowicz , Wiesław Mazanowski
* RG Cewice (2) - Herbert Rosin, Aleksander Nagórski
* RG Słupsk (6) - Halina Najdowska, Zbigniew Pejs, Dariusz Perlański, Antoni Sobczyk, Marek Jankowski, Anna Masternak
* RG Pruszcz Gdański (5) - Marek Kowalski, Małgorzata Osowska, Weronika Chmielowiec, Danuta Czerwińska, Maciej Wysocki
* RG Cedry Wielkie (3) - Maria Pomirska, Anna Moritz, Bożena Daszewska
* RG Morzeszczyn (6) - Jerzy Reszka, Karol Janiczak, Urszula Komosińska, Henryk Grochowski, Maria Raduńska, Helena Szczygielska
* RG Bobowo (10) - Marek Suwalski, Mirosław Dziedziński, Zbigniew Labuda, Marzena Rajska, Zbigniew Wieczonkowski, Bożena Kozyra, Marian Behrendt, Irena Kieruzel, Marcin Borowski, Leszek Jankowski
* RG Skórcz (4) - Barbara Borgmann, Andrzej Klin, Grzegorz Klofczyński, Roman Płaczek
* RM w Czarnej Wodzie (2) - Damian Tomaszewski, Witold Bohla
* RG Ostaszewo (2) - Jolanta Moryto, Janusz Pałubicki
* RG Sztutowo (2) - Jolanta Kowalczyk, Barbara Madej-Kowalik
* RMiG Dzierzgoń (1) - Krzysztof Haber
* RG Stary Dzierzgoń (1) - Marian Maślank
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?