POMOC DLA OFIAR NAWAŁNICY
  PCK: 11 1160 2202 0000 0003 0286 5549 | CARITAS: 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 Z DOPISKIEM "WICHURA" LUB SMS "WICHURA" NA NR 72052

  Czarny piątek na Pomorzu. Skutki nawałnicy nadal odczuwalne

  Rozwiń

  Czarny piątek na Pomorzu. Skutki nawałnicy nadal odczuwalne

  Nikt nie był w stanie wyobrazić sobie, jakiego spustoszenia przez zaledwie kilkadziesiąt minut będzie w stanie dokonać wiatr. Pięć ofiar śmiertelnych, setki budynków i tysiące hektarów lasu dosłownie zmiecionych z powierzchni ziemi.

  Zespół Crazy z Człuchowa triumfował w programie "Must Be the...

  Zespół Crazy z Człuchowa triumfował w programie "Must Be the Music" [ZDJĘCIA]

  Beata Gliwka

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Zespół Crazy z Człuchowa triumfował w programie "Must Be the Music" [ZDJĘCIA]
  1/13

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Cztery razy TAK od jurorów i blisko 3 tys. zł nagrody w głosowaniu internetowym Sześcioosobowy zespół Crazy z Człuchowa triumfował w polsatowskim programie "Must Be the Music. Tylko muzyka"
  Dzieci z Crazy przygodę z muzyką zaczynały w szkole podstawowej. Teraz to już młodzież - mają od 12 do 15 lat, ale nadal są najmłodszym zespołem w regionie grającym muzykę na żywo, dającym profesjonalne koncerty. Żeby wystąpić w telewizyjnym show, musieli przebrnąć przez precastingi, a potem przekonać do siebie słynne jury: Korę, Elżbietę Zapendowską, Adama Sztabę i Piotra Roguckiego.

  "O, jakie Fasolki" - uśmiechnął się Maciej Rock, który przed głównym występem przeprowadził z człuchowianami krótki wywiad. Z podobnym uśmiechem przyjęli zespół jurorzy.

  Tymczasem "Znak" Ewy Farnej w ich wykonaniu w niczym słynnych dziecięcych Fasolek nie przypominał. Efekt - cztery razy "tak" i szansa na ciąg dalszy. Niezależnie od tego, czy Crazy wystąpi w dalszym etapie programu, wyjazd do Warszawy młodzież zapamięta na długo. I to nie tylko ze względu na własny występ.

  - Oglądanie "od zaplecza" studia, w którym nagrywany jest program, było niezwykłym przeżyciem - przyznaje Zbyszek Geras, instruktor i jedyny dorosły członek zespołu. - Chcieliśmy się pokazać choć w jednym odcinku i nasz cel został osiągnięty. Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy na nas głosowali...
  1 3 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama