Pomorze: Pijane matki w powiecie nowodworskim i Redzie

  Pomorze: Pijane matki w powiecie nowodworskim i Redzie

  red

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Pomorze: Pijane matki w powiecie nowodworskim i Redzie
  W powiecie nowodworskim w poniedziałek zatrzymano dwie pijane matki, które "opiekowały" się dziećmi - jedną w Sztutowie, drugą - w Nowym Dworze Gdańskim. Sprawy obu kobiet trafią do sądu rodzinnego.
  Pomorze: Pijane matki w powiecie nowodworskim i Redzie
  Przy ulicy Morskiej w Nowym Dworze Gdańskim przypadkowy przechodzień zaobserwował zataczającą się dorosłą kobietę, obok której na rowerku jechał mały chłopiec. Mężczyzna poinformował o tym zdarzeniu policję.

  Policjanci, którzy przybyli na miejsce, zobaczyli, że 43-letnia kobieta ma problem z utrzymaniem równowagi, funkcjonariusze wyczuli silną woń alkoholu. Po policyjnej interwencji jej czteroletni syn trafił pod opiekę rodziny.


  Tego samego dnia, w gminie Sztutowo policjanci udzielali wsparcia pracownicom socjalnym, które wykonując swoje obowiązki, zastały mamę 8-latki nietrzeźwą. Funkcjonariusze potwierdzili, że 26-latka jest pod wpływem alkoholu i w związku z tym nie może sprawować opieki nad dzieckiem.

  Więcej na ten temat na stronie nowydworgdanski.naszemiasto.pl

  Również w poniedziałek zatrzymano pijaną matkę w Redzie. Około godziny 22 policjanci otrzymali zgłoszenie, że jedną z redzkich ulic spaceruje kobieta z małym dzieckiem w wózku, która się zatacza. Okazało się, że 35-letnia kobieta miała w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Dziecko zostało przekazane pod opiekę babci. 2-latka, która znajdowała się wózku została przekazana pod opiekę babci. Teraz sprawą zajmą się policjanci, których zadaniem będzie sprawdzenie sytuacji rodzinnej. Następnie zebrane informacje zostaną przekazane do Sądu Rodzinnego.

  ZOBACZ NASZ SERWIS SPECJALNY

  WYBORY SAMORZĄDOWE 2014 NA POMORZU

  Kandydaci, komitety wyborcze, zasady głosowania, okręgi wyborcze

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama