Dzień Mediacji 2014 na Pomorzu. Nie idź do sądu, skorzystaj...

  Dzień Mediacji 2014 na Pomorzu. Nie idź do sądu, skorzystaj z pomocy mediatora

  Szymon Zięba

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Dzień Mediacji 2014 na Pomorzu. Nie idź do sądu, skorzystaj z pomocy mediatora
  Z okazji Międzynarodowego Dnia Mediacji 2014 w pomorskich sądach przez cały tydzień będzie można skorzystać z darmowej porady mediatora.
  Dzień Mediacji 2014 na Pomorzu. Nie idź do sądu, skorzystaj z pomocy mediatora
  W związku ze zbliżającym się Międzynarodowym Dniem Mediacji prezes Sądu Okręgowego w Gdańsku zapowiada cykl wydarzeń promujących ten sposób rozwiązywania sporów prawnych.

  Tegoroczne obchody MDM, tak jak w zeszłym roku, zostaną rozszerzone na Tydzień Mediacji. Będą one przebiegać pod hasłem "Masz prawo do mediacji".

  Międzynarodowy Dzień Mediacji 2014 na Pomorzu - wydarzenia w Sądzie Okręgowym w Gdańsku  Od 13 do 17 października (poniedziałek - piątek) w budynkach wszystkich sądów rejonowych oraz w holu głównym Sądu Okręgowego udzielane będą bezpłatne porady mediatorów dla wszystkich zainteresowanych.

  W poniedziałek można się zgłaszać do Sądu Okręgowego w Gdańsku oraz do Sądu Rejonowego w Gdyni. Jutro - do Sądu Rejonowego w Gdańsku, SR Gdańsk - Północ oraz do sądów w Kwidzynie i Malborku. Z kolei w środę, 15 października, spotkania z mediatorami odbędą się Sądzie Okręgowym w Gdańsku, Sądzie Rejonowym w Tczewie, Starogardzie Gdańskim i Sopocie. 16 października porad można szukać w gdańskiej okręgówce. Dzień później - w Sądzie Rejonowym w Wejherowie.
  Obchody Międzynarodowego Dnia Mediacji przewidziano na czwartek, a podczas nich zaplanowano m.in. symulację mediacji.
  1 3 »

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   nikt nie chce mediacji

   pozywam.blogspot.com (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Nie ma potrzeby reklamować mediacji. Należy raczej poszukiwać rozwiązań, które skłonią strony procesu do mediacji. Do tego potrzeba co najmniej chęci sędziów, stron procesu i ich pełnomocników....rozwiń całość

   Nie ma potrzeby reklamować mediacji. Należy raczej poszukiwać rozwiązań, które skłonią strony procesu do mediacji. Do tego potrzeba co najmniej chęci sędziów, stron procesu i ich pełnomocników. Niestety, ale mam wrażenie, że mediacji chcą jedynie mediatorzy.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo