Będzie się działo. Spektakl, koncert, Liga Baśki

  Będzie się działo. Spektakl, koncert, Liga Baśki

  Joanna Surażyńska

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Będzie się działo. Spektakl, koncert, Liga Baśki
  W najbliższym czasie nie zabraknie atrakcji. Przed nami rozgrywki w baśkę, ale też spektakl "Czy jest na sali lekarz" oraz koncert organowy.
  Będzie się działo. Spektakl, koncert, Liga Baśki
  Już 11 października w Dziemianach inauguruje rozgrywki Dziemiańska Liga Baśki. Liga będzie rozgrywana według obowiązujących przepisów gry Baszka Méster Sport, z asem serce, jako najstarszym trumfem - tzw. "Czerwona Baśka".

  Zawodniczki oraz zawodnicy rozegrają w dniu turniejowym 4 rundy po 40 rozdań. Dla najlepszych drużyn oraz zawodników i zawodniczek przewidziano nagrody niespodzianki.


  Dziemiańska Liga Baśki inauguruje III sezon rozgrywek sportowych, skupia głównie zawodników z Kaszub południowych. W lidze przewidziano VI turniejów. Zawodnicy rywalizują o tytuł Mistrza Dziemian.

  Natomiast ci, którzy chcą się pośmiać, warto by obejrzeli komedię szpitalną. W niedzielę 26 października o godz. 17 w sali L. Szopińskiego w Kościerzynie można wybrać się na spektakl pt. "Czy jest na sali lekarz?". Bilet będzie kosztował 80 złotych. Rezerwacja pod numerem tel. 58 680-23-40 lub 508-635-048.

  Na 2 listopada (niedziela) o godz. 19 zaplanowano Zaduszkowy Koncert Organowy. Odbędzie się on w kościele pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Kościerzynie. Tego dnia będzie można wysłuchać niezwykłego koncertu Patryka Podwojskiego.
  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama