Kluby sportowe Orange

  Kluby sportowe Orange

  Artykuł informacyjny Orange

  Aktualizacja:

  Kluby sportowe Orange
  Czy wiesz jak twoje dziecko spędza wolny czas ? A może wiesz, jak chciałoby go spędzać? Z badań wynika, że młodzież w wieku szkolnym i gimnazjalnym najczęściej w wolnym czasie ogląda telewizję – ponad 63 proc. Ci sami młodzi ludzie chętnie uprawialiby sport – tylko nie mają gdzie.
  Kluby sportowe Orange
  Jeśli chcesz coś z tym zrobić i pomóc własnemu dziecku a także sobie, to zainteresuj się programem Kluby Sportowe Orange, bo daje on szansę na stworzenie klubu sportowego w miejscowości, w której mieszkasz.

  Wystarczy, by skrzyknęła się minimum siedmioosobowa grupa, składająca się z lidera i dwojga dorosłych, która będzie miała poparcie lokalnych władz i zagwarantowane pomieszczenie dla Klubu Sportowego Orange. Następnie trzeba tylko uzasadnić, dlaczego klub powinien powstać właśnie w tej miejscowości i przygotować plan działania na najbliższe dwa lata.

  Pamiętajmy, że kluby mają być miejscem, które umożliwią uprawianie różnorodnych dyscyplin: koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, piłki ręcznej i lekkoatletyki.

  Orange Polska zapewni wybranym 100 klubom sportowym nie tylko wsparcie w formie niezbędnego sprzętu sportowego, treningowego czy przy modernizacji klubu. Wspomoże je również specjalnymi programami szkoleniowymi na internetowej platformie do wymiany doświadczeń i inspiracji. Zgłoszenia do programu można nadsyłać do końca października.

  – To, co jest niezwykle cenne w akcji Orange, to postawienie na współpracę rodziców z trenerami i nauczycielami – mówi ambasador programu, kadrowicz, piłkarz ręczny Artur Siódmiak.

  Informacje na temat programu można znaleźć na www.klubysportoweorange.pl oraz pod numerem telefonu +48 510 555 666, dostępnym w dni robocze w godz. od 9. do 17. Można również napisać maila: info@klubysportoweorange.pl

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama