Mocne zwycięstwo piłkarek ręcznych

Dziennik Bałtycki

Aktualizacja:

Zawodniczki UKS PCM Kościerzyna w ostatnim meczu w Lublinie zrehabilitowały się za porażkę u siebie z ekipą z Płocka.
    Nasze piłkarki zanotowały zdecydowane zwycięstwo nad MKS AZS UMCS Lublin 35:14. Już pierwsze minuty spotkania pokazały, kto będzie górą w tym pojedynku.

Kościerzynianki szybko objęły prowadzenie, a pierwszą bramkę straciły dopiero w 10 minucie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 18:8. W drugiej odsłonie zawodniczki Dariusza Męczykowskiego powiększyły jeszcze przewagę. Mecz zakończył się ostatecznie rezultatem 35:14.

Kolejne spotkanie UKS PCM Kościerzyna odbędzie się w najbliższą sobotę 11 października w kościerskiej Sokolni. Nasz zespół będzie podejmował ekipę AZS AWF Warszawa. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 16.