POMOC DLA OFIAR NAWAŁNICY
  PCK: 11 1160 2202 0000 0003 0286 5549 | CARITAS: 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 Z DOPISKIEM "WICHURA" LUB SMS "WICHURA" NA NR 72052

  Czarny piątek na Pomorzu. Skutki nawałnicy nadal odczuwalne

  Rozwiń

  Czarny piątek na Pomorzu. Skutki nawałnicy nadal odczuwalne

  Nikt nie był w stanie wyobrazić sobie, jakiego spustoszenia przez zaledwie kilkadziesiąt minut będzie w stanie dokonać wiatr. Pięć ofiar śmiertelnych, setki budynków i tysiące hektarów lasu dosłownie zmiecionych z powierzchni ziemi.

  Grupa Lotos, główny sponsor klubu, zaniepokojona sytuacją w...

  Grupa Lotos, główny sponsor klubu, zaniepokojona sytuacją w Lechii Gdańsk

  (stan)

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Jowita Twardowska

  Jowita Twardowska ©Przemek Świderski/Polskapresse

  Jowita Twardowska, dyrektor ds. komunikacji i CSR Grupy Lotos i jednocześnie wiceprzewodnicząca rady nadzorczej Lechii Gdańsk, nie jest zadowolona z ostatnich wydarzeń w klubie. Już poniedziałkowe posiedzenie rady opuszczała z niesmakiem. Teraz wydała oświadczenie, które powinno dać do myślenia większościowemu właścicielowi Lechii, zwłaszcza że to Grupa Lotos jest głównym i największym sponsorem biało-zielonych.
  Jowita Twardowska

  Jowita Twardowska ©Przemek Świderski/Polskapresse

  - Lotos, główny sponsor drużyny Lechii Gdańsk, wyraża swoje zaniepokojenie sytuacją w klubie. Wydarzania, które miały miejsce na przestrzeni ostatnich tygodni mogą być powodem do osłabienia jego wizerunku i niekorzystnego odbioru społecznego. Zależy nam na jak najszybszej naprawie tego stanu rzeczy, gdyż angażujemy się tylko w projekty, które pozytywnie kojarzą markę Lotos - jasno i twardo stawia sprawę Twardowska w wydanym oświadczeniu.

  - Z Lechią od początku zakładaliśmy długofalową współpracę i budowanie silnej więzi na wielu płaszczyznach - kontynuuje wiceprzewodnicząca rady nadzorczej Lechii. - Stawiamy drużynie ambitne cele, ale wspierając ją staramy się równocześnie dbać o jej przyszłość i budować silny związek z regionem. Jednym z najlepszych tego przykładów jest stworzenie wspólnie z klubem największego na Pomorzu i unikatowego w Polsce programu społeczno-sportowego „Biało-zielona przyszłość z Lotosem”.

  - Uznając w pełni prawa głównego akcjonariusza do wpływania na wybór kierunków działania, liczymy, że będzie miał na uwadze rozwój sportowy i biznesowy Klubu, a także dobro społeczne jakim jest Lechia dla mieszkańców Gdańska, wielu pokoleń kibiców i naszego regionu. Wierzymy, że dzięki dialogowi i poszanowaniu zdania wszystkich, którym zależy na silnej Lechii, uda się wspólnie wypracować strategię działania, która pozwoli na ustabilizowanie sytuacji w klubie i osiąganie licznych sukcesów sportowych przy poszanowaniu interesów wszystkich stron - zakończyła Twardowska.

  Szukasz więcej sportowych emocji?

  POLUB NAS NA FACEBOOKU!

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   dlaczego dalej sponsorują

   Marcin (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   juz dawno powinni odejść ze sponsorowania tego klubu.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama