Dobra Pożyczka - Forum dla osób bez zdolności kredytowych

  Dobra Pożyczka - Forum dla osób bez zdolności kredytowych

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Dobra Pożyczka - Forum dla osób bez zdolności kredytowych
  Rekomendacja T (w teorii) ma chronić interesy - zarówno Banku, jak i Jego Klientów. W praktyce potencjalny Kredytobiorca zderzy się z bolesną rzeczywistością, czyli kolejnymi obostrzeniami w zakresie pozyskania bankowych środków. Postanowienie Rekomendacji T głosi, iż 50 proc. to maksymalny poziom wydatków związanych z obsługą zobowiązań kredytowych i finansowych w odniesieniu do dochodów gospodarstwa domowego. Jeśli zatem starają się Państwo o kredyt, którego miesięczna spłata pochłonie ponad połowę wynagrodzenia - szanse na pozytywną decyzję są bardzo nikłe.
  Dobra Pożyczka - Forum dla osób bez zdolności kredytowych
  Chodzi o bezpieczeństwo? Nie trzeba dodatkowych wymagań i warunków, aby pożyczki oraz interesy obydwu stron były w pełni bezpieczne. W PKF Skarbiec łączymy optymalne bezpieczeństwo z dostępnością produktów. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o Państwa komfort - od wypełniania stosu zaświadczeń i mnożenia obostrzeń ważniejsze są realne potrzeby Naszych Klientów. Nie wymagamy przedstawiania zaświadczeń z ZUS i US. Nie dyskryminujemy Osób, które znalazły się w gorszej sytuacji materialnej lub Osób bez zdolności kredytowych. Zapraszamy po pożyczki pod zastaw, pożyczki pod konsolidację, pożyczki dla zadłużonych - brak weryfikacji historii w BIK. Akceptujemy szerokie spektrum poręczeń oraz honorujemy wszelkie źródła dochodów (także zza granicy). Pełen wykaz przywilejów, które gwarantujemy znajdą Państwo na www.dobrapozyczka.com.pl.

  Oferujemy stabilne, niezwykle atrakcyjne oprocentowanie - jedynie 2,99%* w skali roku, dzięki czemu na spłatę Dobrej Pożyczki może pozwolić sobie niemal Każdy. Miesięczna rata nie musi pochłaniać połowy Państwa dochodu (chociaż może). Nie trzeba rezygnować z dotychczasowego standardu życia, za to można diametralnie go poprawić. Jak? Zapraszamy na Dobra Pożyczka Forum. Marka Dobra Pożyczka oznacza pełną wiarygodność, bezpieczeństwo oraz ścisłe dostosowanie do polskich norm prawnych. Najlepszym dowodem są internetowe serwisy prezentujące pozytywne opinie opinie Dobra Pożyczka - warto je przeczytać.

  Nie tylko niezależni eksperci ekonomiczni, dziewięcioletni staż rynkowy - ale także satysfakcja dotychczasowych Klientów (Indywidualnych oraz Instytucjonalnych) potwierdza atrakcyjność Dobrej Pożyczki. Klikając tutaj: Dobra Pożyczka forum można zapoznać się z postami dotychczasowych Pożyczkobiorców. For finansowych nie brakuje - także w tym miejscu Internauci wypowiadają się na temat Naszej oferty: Opinie Dobra Pożyczka

  Jeśli Państwa wniosek został zanegowany w banku (z uwagi na brak zdolności kredytowej) nie trzeba odkładać planów. Na forum Dobra Pożyczka znajdą Państwo wiele cennych informacji w zakresie doświadczeń Osób bez zdolności kredytowych, które kontaktowały się z Naszą Korporacją. Doświadczenia te dotyczą m.in. zadowolenia z długoterminowego harmonogramu ratalnego oraz optymalizacji procedur formalnych.

  Polecamy korzystanie wyłącznie z autoryzowanych stron internetowych prezentujących opinie Dobra Pożyczka - takich jak: www.dobrapozyczka.com.pl, www.pozyczkadlazadluzonych.pl.

  Wszelkie informacje dotyczące oferty można uzyskać dzwoniąc pod nr tel: 801 003 160** - Klienci Indywidualni oraz 608 921 608** - Klienci Instytucjonalni. Zachęcamy do szybkiego oszacowania wysokości raty Dobrej Pożyczki.

  Zapraszamy do 34 oddziałów - tutaj dostępna jest pełna lista placówek Dobrej Pożyczki

  Dobra Pożyczka GDAŃSK
  tel. 58 307-43-16
  tel. 58 307-43-21
  tel.kom 666 855 971
  ul. Wały Piastowskie 1,
  VII piętro, pok. 707 A
  80-855 GDAŃSK
  biuro.gdansk@dobrapozyczka.com.pl

  Dobra Pożyczka SŁUPSK
  tel. 59 848 53 05
  fax 59 848 53 04
  tel.kom 666 855 972
  ul. Wojska Polskiego 46A I piętro, lok 4
  76-200 SŁUPSK
  (koło Neonetu)
  biuro.slupsk@dobrapozyczka.com.pl  *RRSP dla przyjętych założeń wynosi 7,08%.
  **Koszt połączenia wg stawki operatora.
  Niniejszy artykuł nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama