Foto Day: Tak zmienił się Gdańsk - zobacz zdjęcia z naszej...

  Foto Day: Tak zmienił się Gdańsk - zobacz zdjęcia z naszej akcji!

  Piotr Kubica

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Foto Day: Tak zmienił się Gdańsk - zobacz zdjęcia z naszej akcji!
  1/65
  przejdź do galerii

  ©Piotr Kubica

  Fotograficzne święto Gdańska już za nami. Rozdaliśmy też 10 nagród - 1500 złotych na sprzęt fotograficzny - autorom zdjęć, które zdobyły najwięcej głosów w głosowaniu internetowym. Wybrane fotografie trafiły też na billboardy oraz do specjalnego dodatku w papierowym wydaniu "Dziennika Bałtyckiego".
  Foto Day rozpoczął się w piątek, 26 września. Zwiedzaliśmy nowo otwarty Gdański Teatr Szekspirowski. Amatorzy fotografii odwiedzili też Kampus Uniwersytecki na Przymorzu.

  W sobotę fotografowaliśmy Gdański Park Naukowo-Technologiczny, Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy oraz Europejskie Centrum Solidarności.

  Ostatni dzień Foto Day'a rozpoczął się od spaceru po stadionie PGE Arena.
  Następnym przystankiem było Osiedle Garnizon w Gdańsku Wrzeszczu. Następnie miłośników fotogragii zaprosiliśmy do Centrum Hewelianum. Ostatnim punktem był kompleks Olivia Business Centre.

  W ramach naszej akcji zachęcaliśmy też, aby wybrać się z aparatem na Trasę Słowackiego oraz Węzeł Karczemki.

  Uczestnicy akcji już od piątku mogli przesyłać zdjęcia zrobione podczas Foto Day, a także inne zrobione przez siebie fotografie każdego z wymienionych powyżej dziesięciu miejsc. Każdemu z nich była poświęcona osobna galeria.

  1 października rozpoczęło się głosowanie, które trwało do 16 października. Czytelnicy wybrali w nim najbardziej efektowne fotografie każdego z miejsc, w których prowadziliśmy naszą akcję. Na autorów zdjęć, którzy zdobyli najwięcej głosów, czekały nagrody - talony na zakup sprzętu fotograficznego o wartości 1500 zł.

  Nie było to jednak jedyne wyróżnienie. Zdjęcia każdego z dziesięciu miejsc w połowie listopada trafiły na billboardy w ramach kampanii "Tak zmienił się Gdańsk". Wybrała je komisja konkursowa.

  Podsumowaniem akcji było także dołączenie do "Dziennika Bałtyckiego" dodatku, na łamach którego zaprezentowano wybrane zdjęcia uczestników akcji.


  Partnerem Photo Day: Tak zmienił się Gdańsk jest miasto Gdańsk.
  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama