Dlaczego mam płacić za Gryf Kościerski+ ?

  Dlaczego mam płacić za Gryf Kościerski+ ?

  Mariusz Szmidka, Redaktor Naczelny

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Naszą ambicją jest prowadzenie serwisu zawierającego wyłącznie dobre jakościowo materiały dziennikarskie wzbogacone materiałami multimedialnymi (wideo newsy, galerie), które wymagają dużych nakładów pracy i środków.
  Dostęp do nich będzie płatny, bo reportaży, publicystyki, wywiadów, dłużej bez opłat rozdawać się w internecie nie da. Bo nasze wydawnictwo nie jest zainteresowane produkcją śmieciowych, bezwartościowych tekstów, które masowo zalewają internet.

  Wiarygodność, rzetelność i jakość informacji lokalnej i regionalnej, zawsze były dla nas nadrzędnymi wartościami. Pogłębione teksty, dociekliwość - to wszystko powoduje, że dowiadujemy się prawdy o naszym świecie, a życie naszych lokalnych i regionalnych społeczności jest lepsze.

  Proste ogólnodostępne informacje nadal pozostaną bezpłatne (w sekcji Aktualności). Ale te teksty i materiały, które wymagają ogromnych nakładów pracy i środków, będą wymagały opłat na podobnych zasadach, jak dziś kupujemy informacje, płacąc za papierową gazetę, za każdy numer "Gryfa Kościerskiego" w wydaniu papierowym.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama