POMOC DLA OFIAR NAWAŁNICY
  PCK: 11 1160 2202 0000 0003 0286 5549 | CARITAS: 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 Z DOPISKIEM "WICHURA" LUB SMS "WICHURA" NA NR 72052

  Czarny piątek na Pomorzu. Skutki nawałnicy nadal odczuwalne

  Rozwiń

  Czarny piątek na Pomorzu. Skutki nawałnicy nadal odczuwalne

  Nikt nie był w stanie wyobrazić sobie, jakiego spustoszenia przez zaledwie kilkadziesiąt minut będzie w stanie dokonać wiatr. Pięć ofiar śmiertelnych, setki budynków i tysiące hektarów lasu dosłownie zmiecionych z powierzchni ziemi.

  Gdańsk: Zapisy do kolejnej edycji kursów Akademii Gdańskiego...

  Gdańsk: Zapisy do kolejnej edycji kursów Akademii Gdańskiego Przedsiębiorcy

  JKL

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  W poniedziałek rusza rekrutacja do kolejnej edycji kursów dla przedsiębiorców pod nazwą Akademia Gdańskiego Przedsiębiorcy
  Gdańsk: Zapisy do kolejnej edycji kursów Akademii Gdańskiego Przedsiębiorcy

  ©Przemek Świderski

  Czy prowadzenie e-biznesu jest dla każdego? Jak zabrać się za założenie własnej firmy? Jak zarządzać wiedzą i czasem i skąd czerpać motywację do podejmowania nowych wyzwań? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będą mogli poznać uczestnicy szkoleń realizowanych w ramach ósmej edycji Projektu "Akademia Gdańskiego Przedsiębiorcy - Stud(n)ia Przedsiębiorczości".
  Rekrutacja na szkolenia, które odbędą się jesienią, rozpocznie się już 15 września. O wzięciu w nich udziału zdecyduje kolejność zgłoszeń. Niektóre tematy szkoleń cieszą się dużym zainteresowaniem i miejsca na nie kończą się bardzo szybko.

  Projekt finansowany jest ze środków Miasta Gdańska.
  Rekrutacja i wszystkie zajęcia odbywają się budynku Inkubatora Starter mieszczącego się przy ul. Lęborskiej 3b. Żeby się zgłosić, wystarczy złożyć na recepcji inkubatora lub wysłać pocztą, poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz podpisanym regulaminem.

  Akademia oferuje szkolenia w 13 tematach, z zakresu m.in. kreowania wizerunku, zakładania własnej działalności gospodarczej, budowania marki własnej firmy, e-commerce. Tematy są tak dobrane, żeby jak najtrafniej odpowiadać na potrzeby uczestników.
  Z harmonogramem i zakresem szkoleń można zapoznać się na stronie: www.inkubatorstarter.pl/agp i złożyć dokumenty aplikacyjne w pierwszych dniach naboru.

  Treści, za które warto zapłacić! REPORTAŻE, WYWIADY, CIEKAWOSTKI

  Zobacz nasze Magazyny: REJSY, HISTORIA, NA WEEKEND


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama