Piątkowy MAGAZYN REJSY online

  Piątkowy MAGAZYN REJSY online

  Gabriela Pewińska

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Rejsy, 5 września 2014
  1/2
  przejdź do galerii

  Rejsy, 5 września 2014 ©redakcja

  Zarejestruj się i czytaj wybrane artykuły z piątkowego Magazynu Rejsy! Zobacz, o czym piszą w tym tygodniu nasi reporterzy i publicyści.
  Donalda Tuska droga do Europy. Urodził się w 1957 roku, niespełna miesiąc po tym jak w Rzymie podpisano traktaty powołujące Europejską Wspólnotę Gospodarczą co zapoczątkowało proces integracji Europy. Donald Tusk jest więc poniekąd rówieśnikiem Unii Europejskiej - pisze Barbara Szczepuła.

  Czytaj >>>

  Świat jest otwarty dla niewidomych - mówi Marek Kalbarczyk, wynalazca programów komputerowych dla niewidomych. Jak niewidomi dziś przełamują bariery pisze Dorota Abramowicz.

  Czytaj>>>


  O nieznanych fotografiach Gdańska z pierwszych dni II wojny światowej pisze Marek Adamkowicz.

  Czytaj>>>

  Świat stoi na beczce wodoru. Trwa suspens, za którym kino nie nadąża. O filmach pokazujących oblicze II wojny światowej, od powojnia aż do dziś pisze Henryk Tronowicz.

  Czytaj>>>

  Muzeum Emigracji w Gdyni ogłasza „Powrót Panufnika” i odkrywa na nowo wybitnego kompozytora, klasyka XX wieku, którego znakomita twórczość powraca do Polski z okazji 100-lecia urodzin artysty. Barwną sylwetkę artysty, jego karierę i romanse przypomina Grażyna Antoniewicz.

  Czytaj>>>

  Autosalon -Samochód, który jako pierwszy objechał świat prowadziła kobieta. Sylwetkę Clarenore Stinnes kreśli Marek Ponikowski.

  Czytaj >>>

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama