ArtLoop Festival 2014. Wygraj bilet na piątkowy koncert...

  ArtLoop Festival 2014. Wygraj bilet na piątkowy koncert Portishead + Skalpel

  as

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  W czwartek rozpoczyna się międzynarodowy interdyscyplinarny festiwal sztuk wizualnych, designu i muzyki Artloop Festival 2014. Największą atrakcją tegorocznej edycji jest koncert brytyjskiego zespołu Portishead. Mamy dla was bilety na to wydarzenie.
  ArtLoop Festival 2014. Wygraj bilet na piątkowy koncert Portishead + Skalpel

  ©wikipedia.pl

  Aktualizacja


  Mamy już czterech zwycięzców konkursu. Wszyscy, którzy wygrali bilet zostaną poinformowani drogą mailową o formie odbioru nagrody. Gratulujemy!

  -----------------------------------------------------

  Festiwal ArtLoop tak określa sam siebie w materiałach informacyjnych: "ArtLoop Festival jest artystycznym laboratorium, opartym na starannie wyselekcjonowanych programach kuratorskich, podejmujących tematy z zakresu współczesnych sztuk wizualnych, designu i muzyki, łączącym młodą sztukę ze sztuką uznaną, otwierającym miasto na sztukę i sztukę na miasto. Zróżnicowany program festiwalu, oparty na zasadzie interakcji z widzem w otwartej przestrzeni Sopotu, przeznaczony jest dla szerokiego grona odbiorców".


  Czytaj też: Soundrive Fest 2014 w gdańskim klubie B90. Kto wystąpi? [PROGRAM,LINE UP]

  Impreza jest czterodniowa, interdyscyplinarna i programowa tak różnorodna, że aż trudna do ogarnięcia.

  Dużej części festiwalowej publiczności ArtLoop 2014 będzie kojarzył się głównie z jednym wydarzeniem, mianowicie z koncertem wybitnego brytyjskiego zespołu Portishead (5 września, godz. 20). Legendarny bristolski zespół trip-hopowy, na czele ze znakomitą wokalistką Beth Gibbons odwiedził już kilka lat temu Polskę, ale sopocki występ można zaliczyć do największych wydarzeń początku tegorocznej jesieni w skali krajowej. Przed brytyjskim triem wystąpi duet Skalpel, który w poprzedniej dekadzie zapoczątkował międzynarodowe zainteresowanie muzyką elektroniczną z Polski. To będzie zmyślnie skonstruowana para.

  Wygraj bilet na koncert Portishead + Skalpel na Artloop Festival


  Mamy dla was 4 pojedyncze bilety na piątkowy koncert Portishead i Skalpel w Operze Leśnej w Sopocie. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

  Skąd pochodzi nazwa zespołu Portishead?

  Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem prosimy przesyłać na adres: a.sulska@prasa.gda.pl


  Cztery pierwsze osoby, które przyślą prawidłową odpowiedź zdobędą bilety na piątkowy koncert. Kto pierwszy ten lepszy! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo