POMOC DLA OFIAR NAWAŁNICY
  PCK: 11 1160 2202 0000 0003 0286 5549 | CARITAS: 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 Z DOPISKIEM "WICHURA" LUB SMS "WICHURA" NA NR 72052

  Czarny piątek na Pomorzu. Skutki nawałnicy nadal odczuwalne

  Rozwiń

  Czarny piątek na Pomorzu. Skutki nawałnicy nadal odczuwalne

  Nikt nie był w stanie wyobrazić sobie, jakiego spustoszenia przez zaledwie kilkadziesiąt minut będzie w stanie dokonać wiatr. Pięć ofiar śmiertelnych, setki budynków i tysiące hektarów lasu dosłownie zmiecionych z powierzchni ziemi.

  Gmina Puck: Oślepiał laserem pilotów śmigłowców 43 Bazy...

  Gmina Puck: Oślepiał laserem pilotów śmigłowców 43 Bazy Lotnictwa Morskiego

  Roman Kościelniak

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Prokuratura postawiła zarzuty usiłowania spowodowania katastrofy lotniczej mężczyźnie, który oślepiał laserem pilotów śmigłowców w rejonie miejscowości Gnieżdżewo. Mężczyźnie grozi do ośmiu lat więzienia.
  Laser, którym mężczyzna oślepiał pilotów

  Laser, którym mężczyzna oślepiał pilotów ©KWP Gdańsk

  - Denerwowały go latające nad domem helikoptery - mówi Piotr Styczewski, prokurator rejonowy w Pucku. - Dlatego zaczął kierować w stronę śmigłowców wiązkę lasera.

  Piloci 43 Bazy Lotnictwa Morskiego w Babich Dołach sprawę zgłosili policji. Mundurowym szybko udało się namierzyć sprawcę.
  - Zatrzymali go na gorącym uczynku - relacjonuje prokurator Styczewski.

  Podczas przesłuchania mieszkaniec gminy Puck częściowo przyznała się do zarzucanych mu czynów. Prokuratura postawiła mu cztery zarzuty usiłowania spowodowania katastrofy w ruchu lotniczym.

  Podejrzany po przesłuchaniu został zwolniony. Zastosowano wobec niego poręczenie majątkowe w kwocie 3 tys. zł oraz dozór policyjny.

  Więcej na ten temat na stronie puck.naszemiasto.pl

  Treści, za które warto zapłacić! REPORTAŻE, WYWIADY, CIEKAWOSTKI

  Zobacz nasze Magazyny: REJSY, HISTORIA, NA WEEKEND

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Jaja jakieś.

   jk (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

   Całą zdolność bojową naszej floty podniebnej można sparaliżować zabawką made in china, powodując niebezpieczeństwo "spowodowania katastrofy w ruchu lotniczym". Niby poważni ludzie a robią z siebie...rozwiń całość

   Całą zdolność bojową naszej floty podniebnej można sparaliżować zabawką made in china, powodując niebezpieczeństwo "spowodowania katastrofy w ruchu lotniczym". Niby poważni ludzie a robią z siebie idiotów.

   zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Masakra

   Gmina Puck (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   A ile lat grozi za bezustanne nękanie mieszkańców, hałasowanie i naruszanie ciszy nocnej przez ww. obiekty latające? Temat podejmowany był już kilkakrotnie i nie został rozwiązany. Nie dziwię nie,...rozwiń całość

   A ile lat grozi za bezustanne nękanie mieszkańców, hałasowanie i naruszanie ciszy nocnej przez ww. obiekty latające? Temat podejmowany był już kilkakrotnie i nie został rozwiązany. Nie dziwię nie, że ludzie już tego nie wytrzymują. zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama