MŚ 2014 siatkarzy. Odmieniona hala Ergo Arena powinna...

  MŚ 2014 siatkarzy. Odmieniona hala Ergo Arena powinna przypaść do gustu kibicom [ZDJĘCIA]

  Rafał Rusiecki

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  MŚ 2014 siatkarzy. Odmieniona hala Ergo Arena powinna przypaść do gustu kibicom [ZDJĘCIA]
  1/6
  przejdź do galerii

  ©Tomasz Bolt/Polskapresse

  Fani siatkówki, którzy od poniedziałku będą emocjonować się grą drużyn z grupy C, z pewnością zostaną mile zaskoczeni. W Ergo Arenie zaszły zmiany.
  Pierwsza, rzucająca się od razu w oczy zmiana zaszła na zewnątrz hali Ergo Arena. Na elewacji pojawił się ekran LED o powierzchni 121 m kw. Więcej prac wykonano wewnątrz. Zainstalowane zostały na fasadzie bandy LED, między czwartą a piątą kondygnacją. Mają one 250 metrów długości. To nowatorskie rozwiązanie w Polsce. Pojawiło się także ponad 100 monitorów, które będą pełnić funkcje informacyjne.

  Oprócz tego znacznie ulepszony został system nagłośnienia. Pojawiły się także sceniczne kurtyny, które pozwolą organizować imprezy na wydzielonych fragmentach widowni.

  Ci, którzy już uczestniczyli w sportowych wydarzeniach, będą więc mieli okazję przekonać się, czy te zmiany poszły w dobrym kierunku. W Ergo Arenie mecze grupy C rozgrywane będą od poniedziałku do niedzieli. Przypominamy, że pomiędzy drugim (16.30) a trzecim spotkaniem (20.15) będzie możliwość opuszczania obiektu. Otwarcie drzwi przed pierwszym meczem (godz. 13) nastąpi zawsze o godz. 11.30. Natomiast otwarcie drzwi na sesję popołudniową ok. godz. 15.

  Ceny biletów na sesję poranną (jeden mecz) wahają się od 20 zł do 60 zł, natomiast na sesję popołudniową (dwa mecze) od 30 zł do 90 zł. Karnet na wszystkie mecze pierwszej fazy w Ergo Arenie kosztuje 500 zł. Wejściówki dostępne są w kasie hali.
  W Ergo Arenie obowiązuje zakaz wnoszenia jedzenia. Dopuszczalne jest wniesienie napojów o pojemności do 0,5 litra, w plastikowej, odkręcanej butelce. Nie ma za to ograniczeń co do aparatów fotograficznych. Niedozwolone jest wnoszenie statywów, a zdjęcia muszą być robione wyłącznie dla celów prywatnych.

  Parking obok hali może pomieścić 500 samochodów osobowych (10 zł) oraz ok. 15 autokarów (30 zł).

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama