MŚ 2014 siatkarzy [TERMINARZ, GRUPY]

    MŚ 2014 siatkarzy [TERMINARZ, GRUPY]

    ŁŻ

    Dziennik Bałtycki

    Aktualizacja:

    Dziennik Bałtycki

    MŚ 2014 siatkarzy [TERMINARZ, GRUPY]
    1/2
    przejdź do galerii

    ©Pawel Relikowski / Gazeta Wroclawska

    Mistrzostwa świata w siatkówka to największa impreza sportowa w Polsce w tym roku. Specjalnie z myślą o naszych Czytelnikach przygotowaliśmy szczegółowy terminarz spotkań MŚ 2014.
    Terminarz spotkań MŚ 2014 siatkarzy


    GRUPA A (Hala Stulecia - Wrocław)


    30 sierpnia
    Polska - Serbia (20.15 - Stadion Narodowy - Warszawa)

    31 sierpnia
    Wenezuela - Argentyna (godz. 16.30)
    Kamerun - Australia (20.15)

    2 września

    Argentyna - Serbia (13.00)
    Wenezuela - Kamerun (16.30)
    Australia - Polska (20.15)

    4 września
    Kamerun - Argentyna (13.00)
    Serbia - Australia (16.30)
    Polska - Wenezuela (20.15)

    6 września
    Argentyna - Australia (13.00)
    Wenezuela - Serbia (16.30)
    Kamerun - Polska (20.15)

    7 września
    Australia - Wenezuela (13.00)
    Polska - Argentyna (16.30)
    Serbia - Kamerun (20.15)

    GRUPA B (Spodek - Katowice)


    1 września
    Brazylia - Niemcy (13.00)
    Finlandia - Kuba (16.30)
    Korea - Tunezja (20.15)

    3 września
    Kuba - Niemcy (13.00)
    Finlandia - Korea (16.30)
    Tunezja - Brazylia (20.15)

    5 września
    Korea - Kuba (13.00)
    Niemcy - Tunezja (16.30)
    Brazylia - Finlandia (20.15)

    6 września
    Kuba - Tunezja (13.00)
    Finlandia - Niemcy (16.30)
    Korea - Brazylia (20.15)

    7 września
    Tunezja - Finlandia (13.00)
    Niemcy - Korea (16.30)
    Brazylia - Kuba (20.15)

    GRUPA C (Ergo Arena - Gdańsk/Sopot)


    1 września
    Rosja - Kanada (13.00)
    Meksyk - Bułgaria (16.30)
    Chiny - Egipt (20.15)

    3 września
    Bułgaria - Kanada (13.00)
    Meksyk - Chiny (16.30)
    Egipt - Rosja (20.15)

    5 września
    Chiny - Bułgaria (13.00)
    Kanada - Egipt (16.30)
    Rosja - Meksyk (20.15)

    6 września
    Bułgaria - Egipt (13.00)
    Meksyk - Kanada (16.30)
    Chiny - Rosja (20.15)

    7 września
    Egipt - Meksyk (13.00)
    Kanada - Chiny (16.30)
    Rosja - Bułgaria (20.15)

    GRUPA D (Kraków Arena)


    31 sierpnia
    Włochy - Iran (13.00)
    Belgia - USA (16.30)
    Portoryko - Francja (20.15)

    2 września
    USA - Iran (13.00)
    Belgia - Portoryko (16.30)
    Francja - Włochy (20.15)

    4 września
    Portoryko - USA (13.00)
    Iran - Francja (16.30)
    Włochy - Belgia (20.15)

    6 września
    USA - Francja (13.00)
    Belgia - Iran (16.30)
    Portoryko - Włochy (20.15)

    7 września
    Francja - Belgia (13.00)
    Iran - Portoryko (16.30)
    Włochy - USA (20.15)

    GRUPA E


    10 września
    A1 – D3 (16.30 - Łódź - Atlas Arena)
    A3 – D1 (16.30 – Bydgoszcz – Łuczniczka)
    A2 – D4 (20.15 – Łódź – Atlas Arena)
    A4 – D2 (20.15 – Bydgoszcz – Łuczniczka)

    11 września
    A1 – D4 (16.30 – Łódź – Atlas Arena)
    A3 – D2 (16.30 – Bydgoszcz – Łuczniczka)
    A2 – D3 (20.15 – Łódź – Atlas Arena)
    A4 – D1 (20.15 – Bydgoszcz – Łuczniczka)

    13 września
    A1 – D2 (16.30 – Łódź – Atlas Arena)
    A3 – D4 (16.30 – Bydgoszcz – Łuczniczka)
    A2 – D1 (20.15 – Łódź – Atlas Arena)
    A4 – D3 (20.15 – Bydgoszcz – Łuczniczka)

    14 września
    A1 – D1 (16.30 – Łódź – Atlas Arena)
    A3 – D3 (16.30 – Bydgoszcz – Łuczniczka)
    A2 – D2 (20.15 – Łódź – Atlas Arena)
    A4 – D4 (20.15 – Bydgoszcz - Łuczniczka)

    GRUPA F


    10 września
    B1 – C3 (16.30 – Katowice – Spodek)
    B3 – C1 (16.30 – Wrocław – Hala Stulecia)
    B2 – C4 (20.15 – Katowice – Spodek)
    B4 – C2 (20.15 Wrocław - Hala Stulecia)

    11 września
    B1 – C4 (16.30 – Katowice – Spodek)
    B3 – C2 (16.30 – Wrocław – Hala Stulecia)
    B2 – C3 (20.15 – Katowice – Spodek)
    B4 – C1 (20.15 – Wrocław – Hala Stulecia)

    13 września
    B1 – C2 (16.30 – Katowice – Spodek)
    B3 – C4 (16.30 – Wrocław – Hala Stulecia)
    B2 – C1 (20.15 – Katowice – Spodek)
    B4 – C3 (20.15 – Wrocław – Hala Stulecia)

    14 września
    B1 – C1 (16.30 – Katowice – Spodek)
    B3 – C3 (16.30 – Wrocław – Hala Stulecia)
    B2 – C2 (20.15 – Katowice – Spodek)
    B4 – C4 (20.15 – Wrocław – Hala Stulecia)

    GRUPA G


    16 września
    F1 – E2/F2 (20.15 – Katowice – Spodek)

    17 września
    E2/F2 – E3/F3 (20.15 – Katowice – Spodek)

    18 września
    E1 – E3/F3 (20.15 – Katowice – Spodek)

    GRUPA H


    16 września
    E1 – E2/F2 (20.15 – Łódź – Atlas Arena)

    17 września
    E2/F2 – E3/F3 (20.15 – Łódź – Atlas Arena)

    18 września
    E1 – E3/F3 (20.15 – Łódź – Atlas Arena)

    FAZA FINAŁOWA


    20 września (mecz o 5. miejsce)
    G3 – H3 (13.30 – Łódź – Atlas Arena)

    20 września (półfinały)
    G1 – H2 (16.30 – Katowice – Spodek)
    G2 – H1 (20.15 – Katowice – Spodek)

    21 września (mecz o 3. miejsce – 16.30 – Katowice - Spodek)

    21 września (FINAŁ – 20.15 - Katowice - Spodek)



    Czytaj także

      Komentarze (1)

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      █■█ █ ▀█▀

      █■█ █ ▀█▀ (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 1

      █■█ █ ▀█▀ Transmisja dostępna na tnij . org /polskakamerunlive (usuń spacje) █■█ █ ▀█▀

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Polecamy

      MISTRZOWIE SMAKU Wielki plebiscyt gastronomiczny - głosowanie rozpoczęte!

      MISTRZOWIE SMAKU Wielki plebiscyt gastronomiczny - głosowanie rozpoczęte!

      WARTO WIEDZIEĆ: 500 plus - nowe wnioski do złożenia od sierpnia!

      WARTO WIEDZIEĆ: 500 plus - nowe wnioski do złożenia od sierpnia!

      Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

      Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

      Letnie inwestycje drogowe na Pomorzu. Gdzie utrudnienia w ruchu?

      Letnie inwestycje drogowe na Pomorzu. Gdzie utrudnienia w ruchu?

      Gry On Line - Zagraj Reklama