Arka Gdynia - Widzew Łódź [SKRÓT MECZU, BRAMKI, WIDEO]

Tomasz Bolt/Polskapresse
Mecz Arki z Widzewem miał bardzo dramatyczny przebieg. Gdynianie punkt na wagę remisu stracili w 93. minucie po skutecznie wykończonym przez Adama Dudę kontrataku.

- W tym meczu interesują nas tylko trzy punkty - zapowiadał przed wtorkowym pojedynkiem z Widzewem, Dariusz Dźwigała, opiekun gdyńskich piłkarzy. Niestety, słowa nie zawsze idą w parze z czynami. Arka przegrała i choć stało się to w dosyć dramatycznych okolicznościach, to jednak ostatecznie porażka jest porażką.

Początkowo wydawało się, że mecz układa się po myśli gospodarzy. W 30. minucie prowadzenie naszej drużynie dał bowiem Michał Nalepa. Bramkę gdynianie stracili jednak jeszcze w pierwszej połowie tego pojedynku, a to zwiastowało emocje przed kolejną odsłoną.

Arka chciała wywalczyć trzy punkty w tym meczu za wszelką cenę i niestety, to się zemściło. W 93. minucie nadziała się na bardzo groźną kontrę, którą znakomicie wykończył Adam Duda. To był koniec marzeń gospodarzy o zwycięstwie w tym meczu. Tym samym drużyna plasuje się obecnie na 13. miejscu w ligowej tabeli. Kibice mają prawo czuć się mocno rozczarowani wynikami.