Wejherowo: Podejrzany o zabicie brata nie przyznaje się do...

  Wejherowo: Podejrzany o zabicie brata nie przyznaje się do winy

  Joanna Kielas

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  48-letni mieszkaniec Wejherowa nie przyznał się do zabicia swojego brata. Usłyszał już jednak zarzut zabójstwa
  W Wejherowie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy doszło do kolejnej rodzinnej tragedii: w listopadzie syn usłyszał zarzut zabójstwa własnej matki, a teraz o zabicie 48-letniego wejherowianina śledczy podejrzewają jego starszego o 3 lata brata.

  - Podejrzany nie przyznaje się do winy, twierdzi że to był nieszczęśliwy wypadek, ale wyniki sekcji zwłok nie pozostawiają wątpliwości, że nożem ugodzono wejherowianina celowo - tłumaczy Dariusz Witek-Pogorzelski, prokurator rejonowy w Wejherowie.


  Funkcjonariusze o całym zajściu dowiedzieli się w pierwszych dniach stycznia. Wtedy do straży miejskiej zgłosił się mężczyzna, który wyjaśnił, że jego kolega w tajemnicy przyznał mu się, że zabił własnego brata. Straż przekazała informacje policji, ekipa udała się na miejsce i rzeczywiście - w jednym z mieszkań na osiedlu Staszica w Wejherowie znaleziono ciało 48-letniego mężczyzny.

  Sprawca tłumaczył, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. Według jego wersji, kiedy przygotowywał sobie kanapki, pokłócił się z bratem, z którym zamieszkiwał w mieszkaniu. Obaj mężczyźni mieli przewrócić się na kanapę i młodszy nadział się na nóż. Jednak ta opowieść śledczym nie wydaje się wiarygodna.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama