Wejherowo: Wątpliwości po rodzinnej tragedii

  Wejherowo: Wątpliwości po rodzinnej tragedii

  ryp

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Po śmierci 50-letniego mężczyzny w Wejherowie prokuratura bierze pod uwagę dwie możliwości - zabójstwo labo nieszczęśliwy wypadek. W związku z tą sprawą zatrzymano już brata ofiary.
  Prokuratura bada okoliczności śmierci 50-letniego mieszkańca Wejherowa, który został śmiertelnie ugodzony nożem. Policjanci znaleźli jego ciało w jednym z mieszkań. Funkcjonariusze prewencji z wejherowskiej komendy zatrzymali 51-letniego wejherowianina podejrzewanego o to przestępstwo. To brat ofiary.

  Policja nie ujawnia okoliczności i możliwych przyczyn tragedii. Po jakiekolwiek dalsze informacje odsyła do Prokuratury Rejonowej w Wejherowie, która prowadzi postępowanie.

  - Żadnych szczegółów tej sprawy nie mogę zdradzić - mówi tylko Dariusz Witek-Pogorzelski, prokurator rejonowy w Wejherowie. - Więcej będę mógł powiedzieć najszybciej w poniedziałek.

  51-latek został przesłuchany przez policjantów. Sąd Rejonowy na wniosek prokuratora rejonowego w Wejherowie zastosował wobec zatrzymanego trzymiesięczny areszt tymczasowy. Natomiast w piątek w gdańskiej Akademii Medycznej przeprowadzono sekcję zwłok, która ma na celu wykazania przyczyn zgonu.
  Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, prokuratura bierze pod uwagę dwie możliwości - zabójstwo albo nieszczęśliwy wypadek.

  Za zabójstwo grozi kara 25 lat pozbawienia wolności bądź nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama