Trójmiasto. Jak pracują urzędy w sylwestra

  Trójmiasto. Jak pracują urzędy w sylwestra

  M. Sapkowska

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  W sylwestra, nim ruszymy na taneczne parkiety, załatwić będziemy mogli swoje sprawy urzędowe. W nietypowe dni, takie jak dziś, kolejki zwykle są o wiele mniejsze. Większość urzędów pracuje zgodnie z planem.


  Zespoły obsługi mieszkańców Urzędu Miejskiego w Gdańsku będą czynne od godziny 8 do 15. Oprócz okienek w głównym gmachu urzędu, przy ul. Nowe Ogrody 8/12, na interesantów czekają placówki przy ul. Partyzantów 74 we Wrzeszczu i Milskiego 1 na Chełmie.

  Zgodnie z planem pracują również urzędnicy w Sopocie. Magistrat przy ul. Kościuszki 25/27 dla interesantów czynny jest w godz. 7.30-15.30.


  Gdynianie do Urzędu Miasta (al. Marszałka Piłsudskiego 52/54) mogą przyjść od godz. 7. Otwarte drzwi Sali Obsługi Mieszkańców zastaną tylko do godz. 15, a nie jak co dzień do godziny 17.
  W godz. 8-15 czynne są sale obsługi klienta poszczególnych oddziałów i inspektoratów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. W tych samych godzinach pracują trójmiejskie urzędy skarbowe. Jednak uwaga - kasy czynne są tylko do godz. 14.

  Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna (Gdańsk, ul. Dębinki 4) czynna jest w godz. 7.30-15, jednak nawet wtedy, gdy sanepid jest zamknięty, całą dobę można dzwonić pod alarmowy nr 605 602 195.
  W sylwestra w pełnej gotowości są pogotowia (tel. 999) i policja (tel. 997). Numer ratunkowy z komórki - 112.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama