Gdynia: Na boisko wstęp wzbroniony

  Gdynia: Na boisko wstęp wzbroniony

  Szymon Szadurski

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Wraca niestety temat boisk niedostępnych dla młodzieży po godzinach lekcyjnych. Po incydentach z zamykanymi po lekcjach obiektami przy III LO w Śródmieściu oraz problemach z wejściem na teren orlika na Grabówku tym razem na podobne niedogodności skarżą się młodzi mieszkańcy Chyloni, którzy nie mogą korzystać z obiektu sportowego przy Kolegium Miejskim przy ul. Raduńskiej.
  - Jeszcze przed spadnięciem śniegów, kiedy chcieliśmy pograć w piłkę na tym obiekcie, nie było takiej możliwości - narzeka Adam Ruckemann, mieszkaniec Chyloni. - To dziwne, że przed mieszkańcami zamykane jest szkolne boisko utrzymywanej z pieniędzy podatników. Wcześniej takich problemów nie było.

  Mieszkańcy Chyloni w sprawie boiska poskarżyli się lokalnemu radnemu Marcinowi Horale, który zapytał o to włodarzy miasta. Według Ewy Łowkiel, wiceprezydent Gdyni, obiekt sportowy przy Kolegium Miejskim w ogóle nie jest potrzebny, bowiem to szkoła dla dorosłych i nie ma w programie zajęć lekcji wychowania fizycznego. Możliwe więc, iż boisko zostanie przekształcone w parking . - W niewielkiej odległości znajduje się kolejne boisko przy Szkole Podstawowej nr 40, z którego mogą korzystać dzieci i młodzież - uważa Ewa Łowkiel.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama