Gdańsk. Vadim Brodski na nowy rok

  Gdańsk. Vadim Brodski na nowy rok

  Tomasz Rozwadowski

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Zaledwie kilka godzin po sylwestrowych szaleństwach będzie można kontynuować zabawę, tym razem o wiele spokojniejszą, na Koncercie Karnawałowym w sali koncertowej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, na wyspie Ołowianka w Gdańsku. Repertuar będzie lekki i rozrywkowy, a wykonawcy znakomici - skrzypek Vadim Brodski, sopranistka Susana Mijangos oraz Orkiestra Filharmoników Gdańskich pod dyrekcją Jerzego Koska.
  Gdańsk. Vadim Brodski na nowy rok

  ©Grzegorz Mehring

  Vadim Brodski, potomk słynnego Adolfa Brodskiego, pierwszego wykonawcy Koncertu skrzypcowego Piotra Czajkowskiego, jest jednym z największych ulubieńców polskiej publiczności już od 30 z górą lat.

  Wirtuoz pochodzi z Ukrainy, ale na trwałe się związał z naszym krajem, którego obywatelem jest już od kilkunastu lat. Zagra hity światowego repertuaru skrzypcowego oraz własne aranżacje kompozycji legendarnych The Beatles, czyli swoje popisowe punkty programu.

  Susana Mijangos wykona wybrane, i równie przebojowe, arie operowe i operetkowe z klasycznego repertuaru oraz utwory zainspirowane meksykańskim folklorem muzycznym.
  W takiej atmosferze po prostu się marzy wejść w nowy rok.

  Koncert Karnawałowy, 1 stycznia 2011 roku, godz. 18.00. Sala koncertowa Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, ul. Ołowianka 2. Bilety 70, 85, 100, 120 zł.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama