NASZ PATRONAT
    Relacje z festiwalu filmowego w Gdyni

    Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 18 - 23 września

    Rozwiń

    Masz wybór

    Zdjęcie autora materiału

    Dziennik Bałtycki

    KOSZYKÓWKA
    Słupsk, hala ul. Szczecińska, sobota godz. 15 - mecz ekstraklasy mężczyzn Energa Czarni Słupsk - Anwil Włocławek.
    Gdynia, hala ul. Górskiego, niedziela godz. 14 - mecz ekstraklasy mężczyzn Asseco Prokom Gdynia - Polpharma Starogard Gdański.
    Gdynia, hala ul. Górskiego, niedziela godz. 17.50 - mecz ekstraklasy kobiet Lotos Gdynia - CCC Polkowice.
    Sopot/Gdańsk, hala Ergo Arena ul. Łokietka/Gospody, niedziela godz. 18 - mecz ekstraklasy mężczyzn Trefl Sopot - Polonia Warszawa.
    SIATKÓWKA

    Rumia, hala ul. Mickiewicza, poniedziałek godz. 18 - mecz ekstraklasy kobiet Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia - Atom Trefl Sopot.
    Żukowo, hala ul. Armii Krajowej, sobota godz. 17 - mecz I ligi kobiet Gedania Żukowo - SMS Sosnowiec.
    PIŁKA RĘCZNA
    Mecze I ligi kobiet w sobotę: MTS Kwidzyn - Słupia Słupsk (godz. 12, hala ul. Mickiewicza), AZS AWFiS Gdańsk - Start II Elbląg (17, hala ul. Górskiego).
    Mecze II ligi. Sobota. Mężczyźni: AZS PG Gdańsk - AZS Olsztyn (12, hala AOS PG al. Zwycięstwa). Niedziela. Kobiety: PCM Kościerzyna - Vistal Łączpol II Gdynia (13.30, hala ul. Sikorskiego). Mężczyźni: Wybrzeże Gdańsk - LKS Kęsowo (18.30, hala ul. Smoleńska).
    PIŁKA NOŻNA
    Luzino, hala ul. Mickiewicza, sobota godz. 8-20, niedziela godz. 8-16 - halowy turniej młodych adeptów futbolu do lat 11 z cyklu Kaszub Cup.
    TENIS ZIEMNY
    Pruszcz Gd., hala ul. Chopina, niedziela godz. 10 (zapisy od 9.30) - kolejny otwarty turniej amatorów o Grand Prix Pruszcza.
    GIEŁDA
    Gdańsk Oliwa, ZSZ nr 7 (Szkoła Zieleni), ul. Czyżewskiego 31, sobota i niedziela godz. 10-18 - giełda zimowego sprzętu sportowego.

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela Ekstraklasy

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Tabela PlusLigi

      Lp. Drużyna M Pkt Sety Małe punkty
      1 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 30 77 83:24 2581:2175
      2 Asseco Resovia Rzeszów 30 72 81:31 2610:2275
      3 PGE Skra Bełchatów 30 69 80:32 2568:2305
      4 Jastrzębski Węgiel 30 67 81:43 2839:2587
      5 Indykpol AZS Olsztyn 30 65 76:41 2686:2476
      6 Cuprum Lubin 30 54 66:49 2630:2418
      7 Lotos Trefl Gdańsk 30 47 62:60 2722:2698
      8 Cerrad Czarni Radom 30 44 59:58 2626:2642
      9 Politechnika Warszawska 30 40 51:60 2492:2578
      10 GKS Katowice 30 39 53:66 2612:2682
      11 MKS Będzin 30 37 51:68 2566:2644
      12 Espadon Szczecin 30 27 41:74 2431:2618
      13 Effector Kielce 30 27 40:74 2381:2636
      14 BBTS Bielsko-Biała 30 22 32:78 2221:2602
      15 Łuczniczka Bydgoszcz 30 20 38:79 2421:2682
      16 AZS Częstochowa 30 13 27:84 2277:2645

      Gry On Line - Zagraj Reklama