Hiszpanie już wybierają bazę na Euro 2012, byli w Gniewinie

  Hiszpanie już wybierają bazę na Euro 2012, byli w Gniewinie

  Joanna Kielas

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Przedstawiciele Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej odwiedzili Gniewino w ramach tournee po Polsce, w celu wyboru miejsca pobytowo-treningowego na Euro 2012 dla swojej drużyny. Delegacja hiszpańska przyjechała wraz z przedstawicielem Euro 2012 Polska Tomaszem Szulcem oraz przedstawicielami gdańskiego biura ds. Euro 2012.

  Goście obejrzeli filmy o gminie, całej infrastrukturze oraz przygotowaniach Gniewina do mistrzostw Europy. Następnie wszyscy razem pojechali na plac budowy hotelu. Tam omawiano wszystkie niezbędne detale wymagane przez Hiszpanów w trakcie pobytu. Goście obejrzeli też pobliski stadion i nową szatnię.

  Euro 2012 w Gdańsku

  - Z rozmów z gośćmi wywnioskowałem, że nasze centrum pobytowe jest niezłe - mówi Mikołaj Orzeł, inspektor ds. programów unijnych Urzędu Gminy w Gniewinie. - Wypytywali szczegółowo o pomieszczenia, które będą w hotelu, o murawę boiska. Wrażenie zrobiła na nich szatnia, która spełnia najwyższe standardy. Pytali też, gdzie w pobliżu są miejsca, w których można ciekawie spędzić wolny czas. Mówili też o tym, że ich piłkarze nie zachowują się jak gwiazdy i przede wszystkim, że gdziekolwiek jadą, mieszkają zawsze w takim ośrodku, gdzie boisko jest przy hotelu.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama