Gdańsk: Oświadczenie dyrektora Pomorskiego Centrum...

  Gdańsk: Oświadczenie dyrektora Pomorskiego Centrum Traumatologii ukazało się w "Dzienniku Bałtyckim"

  red.

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  W piątek w papierowym wydaniu "Dziennika Bałtyckiego" ukazało się oświadczenie dyrektora Pomorskiego Centrum Traumatologii im. M. Kopernika w Gdańsku w związku z operacją plastyczną Szwedki, w wyniku której kobieta zapadła w śpiączkę.
  Podchodzimy z dużą dozą pokory do tego dramatycznego zdarzenia, czujemy się współodpowiedzialni za taką sytuację. Swoją codzienną, rzetelną, ciężką pracą musimy udowodnić iż zdarzenia sprzed czterech miesięcy miały charakter wyjątkowy i więcej się nie powtórzą - można przeczytać w oświadczeniu.


  Dyrekcja Pomorskiego Centrum Traumatologii podkreśla, żenie rozumie zachowań, które godząc w obiektywizm przekazu medialnego podważają dorobek Szpitala w oparciu o jednostkowe zdarzenia, apeluje o umiar i wyobraźnię do tych wszystkich, którzy w obliczu dramatu innego człowieka swoim zachowaniem godzą w niezbywalne prawa chorych do bezpieczeństwa, tajemnicy leczenia i intymności.


  Jednocześnie dyrekcja zapewnia, że szpital funkcjonuje normalnie (...) Trwają intensywne prace nad poprawą organizacji i jakości leczenia.

  Całość oświadczenia dyrektora PCT w Gdańsku na str. 6 papierowego wydania "Dziennika Bałtyckiego" z dn. 10.12.2010.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama