Gdańsk: Koncert dla dzieci osamotnionych

  Gdańsk: Koncert dla dzieci osamotnionych

  Dorota Abramowicz

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Już w najbliższą sobotę, 11 grudnia w sali koncertowej Akademii Muzycznej w Gdańsku odbędzie się koncert charytatywny na rzecz rodzin zastępczych. Wystąpią w nim Andrzej Poniedzielski i Kwartet Milonga Baltica, grający tanga argentyńskie.  - Na koncert zapraszamy wszystkich mieszkańców Trójmiasta i okolic - mówi Hanna Jasiukiewicz ze Stowarzyszenia Rodzin Zastępczych i Adopcyjnych "Pelikan". - Idą święta, wielu ludzi chciałoby zaprosić dzieci opuszczone do swojego stołu wigilijnego. Niestety, z różnych względów nie zawsze jest to możliwe. W zamian można pomóc dzieciom w inny spoób, spędzając ten szczególny dzień z bliskimi na sali koncertowej.

  Cały dochód z sobotniej imprezy będzie przeznaczony na tworzenie rodzin zastępczych i adopcyjnych dla dzieci osamotnionych. Pieniądze zebrane z wpłat na specjalne cegiełki zostaną też przekazane na zorganizowanie świątecznego spotkania i na zakup prezentów dla setki dzieci z rodzin zastępczych.
  Koncert rozpocznie się w sali przy ul. Łąkowej o godz. 19.00.

  Zorganizowało go Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych i Adopcyjnych "Pelikan", we współpracy z miastem Gdańsk i Agencją Reklamową MR.Bloom. Patronat honorowy: marszałek województwa pomorskiego i prezydent Gdańska. Sponsorzy: Pomorska Spółka Gazowa, NDI, KOŁO, SNG, drukarnia Normex, Grafito.

  Bilety cegiełki w cenie 40 zł lub 80 zł można kupić w sklepie Trek w Gdańsku, przy ul. Szerokiej 97, w biurze Stowarzyszenia "Pelikan" w Gdańsku, przy ul. Grunwaldzkiej 137 ( IIp) oraz w Sopocie w Biurze MR. Bloom, przy ul. Grunwaldzkiej 22/5. Cegiełki będą też sprzedawane przed samym koncertem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama