Lębork: Rozśpiewane przedszkolaki w komendzie policji...

  Lębork: Rozśpiewane przedszkolaki w komendzie policji (VIDEO)

  red.

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Lęborską komendę policji odwiedziły dzieci z przedszkola integracyjnego "Jesteśmy Razem". Dzieci na spotkanie z policją ułożyły i zaśpiewały piosenkę. Było to kolejne spotkanie z najmłodszymi w ramach otwartych dni lęborskiej policji.
  Policjantka z Zespołu Prewencji Kryminalnej zaprezentowała najmłodszym pomieszczenie i pracę dyżurnego, pomieszczenia dla zatrzymanych oraz opowiadała o pracy policjantów.

  W czasie spotkania nie zabrakło pytań zadawanych przez dzieci związanych z praca policjantów oraz deklaracji zostania w przyszłości policjantami.  Dzieci najbardziej zadowolone były z krótkiej przejażdżki radiowozem po miasteczku ruchu drogowego lęborskiej komendy. Na koniec spotkania policjantka zadawał przedszkolakom pytania z zakresu bezpieczeństwa pieszych na drodze i nagrodziła gości odblaskowymi naklejkami.

  Dzieci nie pozostały dłużne i za wspaniałą wycieczkę podziękowały policjantce dyplomem.

  Spotkanie z przedszkolakami odbyło się w ramach prowadzonych dni otwartych dni lęborskiej komendy i pomimo, że było jednym z wielu to jednak było pierwszym, do którego tak dobrze przygotowali się najmłodsi goście policji.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama