Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy 2:2 [SKRÓT MECZU, WIDEO]

Chojniczanka zremisowała w sobotę na własnym stadionie z GKS-em Tychy 2:2. Na nudy kibice w Chojnicach narzekać zatem nie mogli.

Gospodarze w 34. minucie wprowadzili swoich kibiców w zachwyt. Jako pierwsi bowiem objęli w tym pojedynku prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy dostali jednak bramkę "do szatni", co wyraźnie podcięło im skrzydła.

Zdekoncentrowani podopieczni trenera Mariusza Pawlaka byli również na początku drugiej odsłony, tracąc wówczas kolejną bramkę. Punkt dla Chojniczanki uratował jednak Tomasz Mikołajczak.

Obecnie Chojniczanka z dorobkiem 26 punktów zajmuje 14. miejsce w ligowej tabeli. Walka o utrzymanie w I lidze nadal zatem trwa. Podopiecznych trenera Pawlaka z całą pewnością czeka jeszcze niejeden morderczy bój.