Przygarnij pieska

  Barbara Szczepuła

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Krystyna Łubieńska, lubiana i znana nie tylko na Wybrzeżu aktorka, została psią "babcią". Jej suczka Agatka urodziła sześć rozkosznych szczeniąt. Cztery z nich czekają na przyjazny dom.
  Ale po kolei. Najpierw przystań w domu Krysi Łubieńskiej i Józia Kuszewskiego znalazł Firek. Piękny, żółty pies, który nie mógł i nie chciał żyć w azylu.

  Ostatniej zimy Krystyna znalazła młodziutką, czarną Agatkę przywiązaną do płotu w Sopocie. Firek przyjął ją z radością, z miejsca obdarzył uczuciem, no i stało się, Agatka została mamą.

  Krystyna Łubieńska postanowiła odchować szczeniaki i znaleźć rodziny, które by je przygarnęły i pokochały. A zaręczam, że są śliczne i milutkie.

  Jednego z nich zamówiła już aktorka Emilia Krakowska, drugi też ma już zapewniony wikt i opierunek u przyjaciół Józefa, pozostałe cztery czekają.

  Szczeniaczki mają po sześć tygodni i mogą już oderwać się od mamy i iść na swoje. Gdyby ktoś z czytelników "Polski Dziennika Bałtyckiego" chciał przytulić na zawsze sympatycznego pieska, proszony jest o kontakt z Krystyną Łubieńską pod nr. tel. 0600 826 013.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo