Menu Region

TEST SZÓSTOKLASISTY 2014. PYTANIA I ODPOWIEDZI sprawdzianu...

TEST SZÓSTOKLASISTY 2014. PYTANIA I ODPOWIEDZI sprawdzianu szóstoklasistów [ARKUSZE, ROZWIĄZANIA]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Dziennik Bałtycki

red

2Komentarze Prześlij Drukuj
TEST SZÓSTOKLASISTY 2014. PYTANIA I ODPOWIEDZI sprawdzianu szóstoklasistów [ARKUSZE, ROZWIĄZANIA] TEST SZÓSTOKLASISTY 2014. PYTANIA I ODPOWIEDZI sprawdzianu szóstoklasistów [ARKUSZE, ROZWIĄZANIA]

TEST SZÓSTOKLASISTY 2014. PYTANIA I ODPOWIEDZI sprawdzianu szóstoklasistów (© Piotr Krzyżanowski/Archiwum)

TEST SZÓSTOKLASISTY 2014 z CKE już 1 kwietnia 2014. ARKUSZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI I ROZWIĄZANIA znajdziesz na naszej stronie.
TEST SZÓSTOKLASISTY 2014 już we wtorek, 1 kwietnia. Do sprawdzianu szóstoklasisty 2014 przystąpi 350 941 uczniów w całej Polsce.

WAŻNE! TUTAJ ZNAJDZIESZ SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY / TEST SZÓSTOKLASISTY 2014 - ARKUSZ CKE, PYTANIA, ODPOWIEDZI, ROZWIĄZANIA- Sprawdzian szóstoklasisty jest powszechny i obowiązkowy. Przystąpienie do niego jest jednym z warunków ukończenia szkoły. Uczniowie, którzy nie przystąpią w danym roku, muszą powtórzyć ostatnią klasę szkoły podstawowej i przystąpić do sprawdzianu w roku następnym – informuje Centralna Komisja Egzaminacyjna.

TEST SZÓSTOKLASISTY 2014. JAK WYKORZYSTAĆ OSTATNIE DNI PRZED EGZAMINEM?Członkowie CKE podkreślają również, że tego egzaminu nie można nie zdać. Wynik ma znaczenie tylko informacyjne. Każdy uczeń, który ukończył szkołę podstawową, niezależnie od uzyskanego 1 kwietnia rezultatu, musi być przyjęty do gimnazjum w swoim rejonie.

Uczniowie na rozwiązanie testu szóstoklasisty 2014 mają 60 minut. Uczniowie z dysfunkcjami o 30 minut dłużej. Sprawdzian ma pokazać, jak sobie radzą z czytaniem, pisaniem, rozumowaniem, korzystaniem z informacji i wykorzystywaniem wiedzy w praktyce.

TESTY SZÓSTOKLASISTY Z POPRZEDNICH LAT – TEST SZÓSTOKLASISTY 2013 [ARKUSZE Z ROZWIĄZANIAMI]Test szóstoklasisty 2014 potrwa 60 minut. W przypadku uczniów z dysfunkcjami czas ten może zostać przedłużony o maksymalnie 30 minut. Za rozwiązanie wszystkich zadań będzie można otrzymać łącznie 40 punktów.

TEST SZÓSTOKLASISTY 2014. CO MOŻNA ZABRAĆ NA EGZAMIN?EDUKACJA NA POMORZU: TERMINY EGZAMINÓW, PRZECIEKI, TESTY PRÓBNE, ARKUSZE CKE, PYTANIA, ODPOWIEDZI

Zobacz koniecznie: SPRAWDZIAN TRZECIOKLASISTY 2014, SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2014, EGZAMIN GIMNAZJALNY 2014, MATURA 2014

2

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

wtf

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

xd (gość)  •

oco chodzi lol

odpowiedzi (0)

skomentuj

arkusze, odpowiedzi

+1 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

kap96 (gość)  •

Jeżeli chcecie napisać bez stresu łapcie odpowiedzi

odpowiedzi (0)

skomentuj