SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2014. CO BYŁO NA TEŚCIE? [ARKUSZ...

  SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2014. CO BYŁO NA TEŚCIE? [ARKUSZ CKE, PYTANIA, ODPOWIEDZI, ZDJĘCIA]

  AMN

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Sprawdzian szóstoklasisty 2014 z CKE 1.04.2014. ARKUSZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI I KLUCZ ROZWIĄZAŃ Z 1.04.2014. ZDJĘCIA ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 57 W GD
  1/10
  przejdź do galerii

  Sprawdzian szóstoklasisty 2014 z CKE 1.04.2014. ARKUSZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI I KLUCZ ROZWIĄZAŃ Z 1.04.2014. ZDJĘCIA ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 57 W GDAŃSKU ©Tomasz Bołt

  Sprawdzian szóstoklasisty 2014 odbył się we wtorek, Poniżej znajdziecie TEST SZÓSTOKLASISTY 2014 - ARKUSZE, PYTANIA I ODPOWIEDZI. Sprawdzian szóstoklasisty 2014 rozpoczął się o godz. 9 i trwał 60 minut. Za rozwiązanie wszystkich zadań będzie można otrzymać łącznie 40 punktów.

  WAŻNE! TUTAJ ZNAJDZIESZ SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2014 - OFICJALNY KLUCZ ODPOWIEDZI CKE  Sprawdzian szóstoklasisty 2014


  Test szóstoklasisty 2014 trwał 60 minut. W przypadku uczniów z dysfunkcjami czas ten mógł zostać przedłużony o maksymalnie 30 minut. Za rozwiązanie wszystkich zadań będzie można otrzymać łącznie 40 punktów.

  WAŻNE! TUTAJ ZNAJDZIESZ SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY / TEST SZÓSTOKLASISTY 2014 - ARKUSZ CKE, PYTANIA, ODPOWIEDZI, ROZWIĄZANIA  Sprawdzian szóstoklasisty 2014 w Gdańsku


  Szóstoklasiści mogą wreszcie odetchnąć. Sprawdzian zwieńczający naukę w podstawówce już za nimi. Z sal wychodzili raczej w dobrych nastrojach.

  WYGRAJ GRĘ PLANSZOWĄ! KLIKNIJ I ZDOBĄDŹ GRĘ MAŁY KSIĄŻĘ! GŁOSOWANIE I REGULAMIN PLEBISCYTU>>>  - W naszej szkole sprawdzian został przeprowadzony zgodnie z procedurami. Obecni byli wszyscy uczniowie. Przed rozpoczęciem pisania widać było, że sprawdzian kosztuje ich trochę nerwów - opowiada dyrektor Szkoły Podstawowej nr 57 w Gdańsku, Lilianna Płoszaj. - Na szczęście gdy skończyli pisać, większość była zadowolona. Mówili nawet, że dzisiejszy test był łatwiejszy od próbnego.

  Sami uczniowie przyznają, że zdziwił ich poziom trudności pytań matematycznych.
  - Wszytko, co było na teście, omawialiśmy wcześniej na lekcjach. Z matematyki najtrudniejsze było zadanie, w którym musieliśmy policzyć, ile w restauracji jest miejsc dla gości. Wśród moich koleżanek i kolegów każdy miał inny wynik – mówi Paulina Milnikel z SP nr 57. - Ale ogólnie matematyka była łatwiejsza od polskiego. Np. zadanie, w którym musieliśmy policzyć, ile możemy kupić jogurtów, nie sprawiło problemu.

  SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2014. OD PRZYSZŁEGO ROKU NOWE ZASADY TESTU SZÓSTOKLASISTÓW  W części polonistycznej 6-klasiści musieli napisać m. in. ogłoszenie o zbiórce zabawek i książek na loterię.
  - To też nie było trudne – ocenia Sandra Bethke. - Poza tym musieliśmy napisać opowiadanie o dwóch bohaterach, którzy wspólnie rozwiązują jakiś problem. Ja napisałam o koleżankach, którym spodobali się chłopcy. Dziewczyny próbowały znaleźć rozwiązanie, jak do nich zagadać.

  Uczniowie przekonywali też, że bez problemu opanowali stres.
  - Normalnie dziś spałam. Przed sprawdzianem też się nie denerwowałam - opowiada Dominika Nowińska. A jej koleżanka, Weronika Zarębska dodaje: - Bardziej od nas denerwowały się nasze mamy.

  Na wyniki 6-klasiści muszą poczekać do końca roku szkolnego.

  EDUKACJA NA POMORZU: TERMINY EGZAMINÓW, PRZECIEKI, TESTY PRÓBNE, ARKUSZE CKE, PYTANIA, ODPOWIEDZI

  Zobacz koniecznie: SPRAWDZIAN TRZECIOKLASISTY 2014, SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2014, EGZAMIN GIMNAZJALNY 2014, MATURA 2014


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama