Brutalny mord w Wejherowie

  Brutalny mord w Wejherowie

  Joanna Kielas

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Brutalny mord w Wejherowie
  Do makabrycznej zbrodni doszło w jednej z kamienic w samym centrum Wejherowa. W mieszkaniu na pierwszym piętrze znaleziono zwłoki kobiety w wieku około 50 lat, obok ciała leżała odcięta głowa. Mieszkańcy budynku są w szoku.
  Brutalny mord w Wejherowie
  Prokuratura na razie oszczędnie dawkuje informacje w sprawie tego morderstwa.
  - Otrzymaliśmy zgłoszenie wczoraj po południu, że w mieszkaniu przy ulicy Sobieskiego znaleziono zwłoki - wyjaśnia młodsza aspirant Anetta Potrykus, rzeczniczka wejherowskiej policji. - Policjanci udali się na miejsce, zgłoszenie się potwierdziło. Cały czas pracujemy nad tą sprawą - mówi tylko.
  Na miejscu wczoraj do późnych godzin wieczornych oględziny prowadziła ekipa dochodzeniowo-śledcza, pod nadzorem prokuratora.


  - Staramy się odtworzyć ostatnie chwile życia ofiary, ustalić osoby, które się z nią kontaktowały, oraz ewentualnych świadków zdarzenia - tłumaczy komisarz Artur Ras, zastępca komendanta powiatowego policji w Wejherowie.

  Pracownice sklepu, który się znajduje bezpośrednio pod mieszkaniem ofiary, niczego podejrzanego nie zauważyły. Nie słyszały też - jak mówią - żadnych podejrzanych odgłosów.
  - Dopiero jak podjechała policja na sygnale, dowiedziałyśmy się, co się stało w mieszkaniu nad nami - mówi jedna z ekspedientek.

  Zmarła kobieta miała dwóch dorosłych synów, jeden z nich mieszkał z matką.
  - To wstrząsająca zbrodnia - mówi jedna z sąsiadek. - Gdy o szóstej rano wychodziłam do pracy, w tym mieszkaniu często było słychać jakieś krzyki. Ta kobieta, która nie żyje, była niepełnosprawna. Miała kłopoty z chodzeniem i rzadko opuszczała dom, często widywaliśmy ją przesiadującą przy oknie.
  Policja nie zdradzała wczoraj, kiedy przesłucha synów zamordowanej kobiety.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Seba znowu ty?

   Assa (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 29 / 30

   Seba znowu ty?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama