Tomasz Jankowski, trener Polpharmy Starogard Gd.: Ja do...

  Tomasz Jankowski, trener Polpharmy Starogard Gd.: Ja do Czarka Trybańskiego nic nie mam

  ŁŻ

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Cezary Trybański nie jest już zawodnikiem Polpharmy Starogard Gdański. W ostatnich dniach wokół jego osoby było spore zamieszanie. Nie brakowało też spięć na linii Trybański - Tomasz Jankowski.
  Tomasz Jankowski, trener Polpharmy Starogard Gd.: Ja do Czarka Trybańskiego nic nie mam

  ©Przemyslaw Swiderski

  Jeden z liderów Polpharmy zarzucił trenerowi drużyny, że ten zostawia swoich podopiecznych w trudnych momentach, zamiast pomagać ekipie i wytykać błędy.

  - Ja do Czarka absolutnie nic nie mam. To jest bardzo sympatyczny chłopak. Dawał z siebie wszystko na każdym treningu. Klub wydał oświadczenie i tyle - komentuje dla serwisu SportoweFakty.pl Tomasz Jankowski.

  Cezary Trybański odchodzi z Polpharmy Starogard Gdański


  Opiekun starogardzkich koszykarzy nie chciał jednak komentować zarzutów wystosowanych przeciwko niemu przez Trybańskiego.

  - Nie będę tego komentował. Jest klubowy regulamin, który jasno określa zasady współpracy z mediami. Został on uruchomiony. Wracając do Trybańskiego, życzę mu powodzenia. Być może w nowym zespole inny trener wykorzysta jego umiejętności, które w nim odnajdzie - powiedział trener Jankowski.

  W ostatnim czasie na temat pracy Jankowskiego wypowiedział się Roman Olszewski, prezes klubu, który wyraźnie podkreślił, że ma pełne zaufanie do szkoleniowca drużyny.

  Roman Olszewski, prezes Polpharmy Starogard Gd.: Tomasz Jankowski ma nasze pełne poparcie


  Szczerze? Nie wiem w sumie, dlaczego taki tekst się w ogóle ukazał, ponieważ z prezesem Olszewskim jestem w stałym kontakcie i on doskonale zdaje sobie sprawę z tego, w jakiej sytuacji przejąłem zespół, ale jeśli tak powiedział, to mnie to bardzo cieszy - dodał Jankowski.

  Źródło: www.SportoweFakty.pl

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama